Wpis z mikrobloga

@dropsik70: też jestem za tym, by tylko #moderacja miała uprawnienia do usuwania komentarzy jeżeli uzna to za zasadne. Kurde napisałeś coś to broń swojej tezy albo nie pisz wcale. Potem taki platfus kasuje komentarz, bo uznał, że go obrażajo XD
@dropsik70:
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl

Nim nie ma sensu dyskutować, złapiesz go za rękę to się wyprze że to nie jego ręka ;)

Też go złapałem na kłamstwie co do kasowania postów o tutaj:
https://wykop.pl/wpis/68756631/towariszcz-razumichinzik-w-typowy-dla-siebie-sposo
Nie ma obrażania a on i tak post skasował że niby go obrażam.

Na hejto nie ma kasowania postów i to duży plus, bo onuce nic nie mogą zrobić ;)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ten typ @RazumichinZiK kasuje zawsze komentarze gdy ktoś go punktuje w dyskusji. Jest po prostu zwykłym cienkim trollem któremu brakuje argumentów do bronienia ukochanej acz obsranej i pozbawionej jakiejkolwiek kultury wyżej rosji.
Obrazek trzeba otworzyć w nowym oknie to będzie w pełnej rozdzielczości (kliknąć na źródło pod obrazkiem). Wszystkie moje komentarze jak i większość komentarzy reszty użytkowników zostały przez kacapa skasowane. Tak jak mówi @wladdan chocbyś mu pokazał screena to
Pobierz thewickerman88 - @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ten typ @RazumichinZiK kasuje zaws...
źródło: Screenshot 2023-01-26 at 19-00-18 Tych ludzi zarówno autorów komentarzy jak i plusujących bawi śmierć... (@RazumichinZiK)