Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #blackpill

Da sie w ogole korzystac z tindera bez jakiegos premium bedac chlopem??????

Nie jestem jakimś ultrachadem 10/10 więc nie oczekiwałem 1000 polubień dziennie, ale to już od dłuższego czasu wygląda w ten sposób, ze w kilka godzin po założeniu nowego konta wyłapuje całkiem sporo lajków (czasami nawet od całkiem ładnych pań które uprzedzam nie są botami bo normalnie z nimi gadałem jak udało się akurat złapać pare), a dosłownie jakieś 2 dni później licznik polubień się kompletnie zamraża i nie rusza już do samego końca, jakbym miał shadow bana. Ten algorytm serio chyba działa tak, że jak nie wydasz kaski to nie pogadasz z nikim nawet jeśli wyglądasz całkiem przystępnie i to jest tak celowo skonstruowane.
Zresztą nawet gdybym był 1/10 według skali wykopkowych specjalistów to i tak jest niemożliwe, żeby przez kilka dni z rzędu nawet 1 nowego polubienia nie zdobyć choćby od bota jakiegoś.
Wydaje mi sie, że to wynika głównie z tego, że męskich profili na takim tinderze pewnie jest ze 2 razy więcej niż damskich więc mogą sobie stosować takie zagrywki dla chłopa biednego. Baby pewnie nie mają tego problemu choćby z racji tego, że jest ich o wiele mniej, więc tinderowi takiego zabiegu stosować na różowych się nie opłaca - w końcu ściągają im klientele.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Smonk_Da_Wead: W sensie do czego nie jest potrzebny, do znalezienia baby? No pewnie tak, ale bardziej mi chodzi tutaj o sam fakt, że ta apka celowo stosuje takie sztuczki i ogranicza widoczność profilów żeby zarobić bo innego wytłumaczenia nie widzę.
  • Odpowiedz
Nie jestem jakimś ultrachadem 10/10 więc nie oczekiwałem 1000 polubień dziennie, ale to już od dłuższego czasu wygląda w ten sposób, ze w kilka godzin po założeniu nowego konta wyłapuje całkiem sporo lajków (czasami nawet od całkiem ładnych pań które uprzedzam nie są botami bo normalnie z nimi gadałem jak czasem udało się akurat złapać pare), a dosłownie jakieś 2 dni później licznik polubień się kompletnie zamraża i nie rusza już do
  • Odpowiedz
  • 0
@Mortimer_Gothic:

Dlatego ze twoj profil moze sie pokazac tylko raz kazdej kobiecie, a jak juz prawie wszystkie cie widzialy to nikt cie nie widzi i przez to nikt nie lajkuje, i nie wchodzisz na apke, i apka mysli ze przestales jej uzywac i robi shadowusunkonto. Tinder jest pisany pod metropolie i w malych polskich miasteczkach sie po prostu nie sprawdza.


No tutaj możesz mieć racje bo aktualnie mieszkam na zadupiu, jak
  • Odpowiedz
@kierzek123: Stary, zrozum, że nie Ty dyktujesz warunki gry. Podmień teraz fotki na przystojniejszego fejka i lajki zaczną wpadać. Sam to testowałem bo moja morda daje mi średnio 1 like na tydzień na Tinderze i 1 co 2 miesiące na Bumble, po zmianie zdjęć na gościa 7/10 normalnie wpadały pary. Oczywiście możesz mieć jakiegoś shadow bana, nie wykluczam, ale raczej to nie to. Utonąłeś obok oskich.
  • Odpowiedz
@kierzek123: Też to zauważyłem. Tutaj działa również ten mityczny boost dla nowych kont, dlatego nowe profile wyświetlane są częściej i przez pierwsze 2 dni realnie pojawiają się polubienia, a następnie jest już cisza. Wszystko po to, aby użytkownicy kupili premium, bo na samych reklamach to Tinder ma za mało pieniążków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak się kiedyś przeprowadzę znowu do Wawy albo innego większego miasta to będzie robione porównanie


@kierzek123: z mojego doswiadczenia w Warszawie bardzo ciezko o lajka, przynajmniej ze szwedzkim imieniem. Za to w Sztokholmie wpadaja jak opetane. A jak masz ukrainskie to lepiej nie pisz cyrylica bo pomysla ze z rosji jestes.
  • Odpowiedz
@kierzek123: męskich profili jest 5 razy więcej, a na 10 chłopów kobieta wybiera tylko jednego więc finalnie mała grupa kobiet rywalizuje o kilka razy mniejsza liczbę facetów, na jednego Chada przypada z 5 lasek
  • Odpowiedz
Da sie w ogole korzystac z tindera bez jakiegos premium bedac chlopem??????


@kierzek123: O ile nie jesteś topka facetów to raczej nie. Tinder dokręca śrubę coraz nowymi opcjami takimi jak platinum, które wypycha twoje lajki przed inne, więc twój profil pojawi sie dopiero jak wszyscy użytkownicy platyny się skończą. Do tego ludzie walący boosty, nowe konta, inni chłopi z lepszym score (nadal uważam, że pokazywanie profili nie jest losowe) i tak
  • Odpowiedz