Wpis z mikrobloga

#motocykle
1. Jak głupim pomysłem byłoby wynajęcie miejsca parkingowego w hali garażowej (monitoring, brama na pilota itp.) teraz, mimo to, że motorek kupię pewnie najbliżej jesieni xD? Kusi mnie cena i miejsce, bo jest to całkiem blisko mnie. Takie "zarezerwowanie" wyszłoby ok. 500zł.
2. Czy takie miejsca są bezpieczne do trzymania motocykla?
  • 6
@obuniem: a jaką masz gwarancję, że ktoś ci nie wypowie tego miejsca na jesieni 2023 albo nie podniesie ceny do poziomu, który nie będzie już akceptowalny?

ad. 2 - nie są bezpieczne, ale są generalnie bezpieczniejsze niż trzymanie pod chmurką. Są statystyki polskiej policji pokazujące ile kradzieży było z ulicy, a ile z garaży.

A tak już poza konkursem: motocykl na jesieni? Po co, żeby pojeździć nim miesiąc i odstawić na
  • 0
a jaką masz gwarancję, że ktoś ci nie wypowie tego miejsca na jesieni 2023 albo nie podniesie ceny do poziomu, który nie będzie już akceptowalny?


@MisPalkis: ja to miejsce dalej bym wynajmował, po prostu przez ten okres, kiedy nie mam motocykla bym z niego nie korzystał po prostu, no siłą rzeczy

motocykl na jesieni? Po co, żeby pojeździć nim miesiąc i odstawić na kolejny kwartał?


motorek to może i nawet szybciej
@obuniem: no to może po prostu podnajmij komuś na ten czas, albo dogadaj się z wynajmującym, że mu będziesz np. połowę dopłacał za ten czas, a on niech sobie poszuka kogoś na ten czas, kiedy nie bedziesz używał