Wpis z mikrobloga

@rol-ex: z tego co zamiesciles to ciezko pisac by "robili robote". Tzn nie ma tu zapowiedzi niczego nowego flagowego, tylko majace kilka czy nawet kilkanascie i weicej lat produkcje.

Mozliwe oczywiscie ze pokaza tez cos swiezego, a niebedacego na screnie.
@rol-ex: no wlasnie, trzeba osobno kupowac tylko dla 1 serialu. A Charmed to w ogole, trzeba by wyjechac do Ameryki zeby obejrzec. Kiedys byl na peacock, to by i byl na skyshowtime, ale musieli zdjac.
@Mortimer_Gothic: nie mogę odpowiedzieć wprost, ale mogę powiedzieć, że platformy streamingowe przed wejściem an nowy rynek, albo przed premierą nowych usług lub treści, udostępniają je wybranym partnerom, aby ci mogli się z nimi zapoznać i przygotować recenzje na dzień debiutu
@rol-ex: Sorry ale D+ chyba wszystko przebija na starcie :D nawet TVP VOD xD ale najgorsze jest to, że kolejna platforma do opłacenia.

Dlatego swojego czasu szukałem (i znalazłem) opcję która ma wszystko (większość) produkcji z większości platform w jednym miejscu za ułamek ceny tego jakbym miał opłacać inne platformy. To chyba jest przyszłość a nie kolejna platforma :/ aczkowiek pewnie się skuszą ludzie na jakieś kultowe produkcje :)
Insiders - @rol-ex: Sorry ale D+ chyba wszystko przebija na starcie :D nawet TVP VOD ...

źródło: 7CB324BF-CB1B-4A5C-A2E3-5EC53100DE6D

Pobierz