Wpis z mikrobloga

Menedżer Alexandre Pato potwierdził, że jego zawodnik, który od roku gra w Corinthians, może wrócić do Włoch. Agent wyznał, że Pato chciał wypożyczyć Juventus, ale oferta została odrzucona. – Jestem przekonany, że Juve zgłosi się po niego w sierpniu – stwierdził Gilmar Veloz.

#juventus #corinthians

Jarosław Fojut może mieć rodaka w swoim zespole Tromsø IL. Na testy do Norwegii jedzie

Przemysław Kazimierczak, ostatnio bramkarz drugoligowego KS-u Polkowice.

#kspolkowice #tromsoe

Weszlo.com informuje, że skrzydłowy Legii Aleksander Jagiełło, który jesień spędził w Podbeskidziu, idzie na kolejne wypożyczenie. Tym razem przeniesie się do Lechii. Jutro mają zostać podpisane dokumenty między klubami, Jagiełło dołączy do nowej drużyny w sobotę.

#legia #lechia

Jermaine Jones z Schalke podpisał 2,5-letni kontrakt z Besiktasem Stambuł.

#schalke #besiktas

#transfery
  • 7
@stirLitzz: Serio?

Szkoda chłopaka, bo był taki szczęśliwy, że w końcu dostanie szansę w Legii...

A co do reszty to też może być ciekawie, bo przecież polityka Legii polega na sprzedaży wychowanków, a chyba trudne to będzie, jeśli nie będzie się na nich stawiac...
@Wojt_ASR: Chyba na twitterze to czytałem. Mogliby go wypożyczyć jeszcze, z Koseckim też tak było, że nie widzieli dla niego miejsca, rok w ŁKS-ie, potem runda w Lechii i sezon życia w Legii.
@stirLitzz: Wiem, pamiętam. Ale ŁKS to jednak liga niżej, i tam też Kosa nie zawsze wymiatał... a Jagiełło naprawdę sporo wiatru w tym Podbeskidziu robił, Legii nawet strzelił gola, a też go trenerzy nie widzieli, bo grał stosunkowo mało.