Wpis z mikrobloga

[ERROR] Wykop X - Firefox -zgos blad - ten wpis służy do zgłoszenia, że nie da się u Ciebie zainstalować dodatku
https://userstyles.world/style/8174/wykop-x

W rozszerzeniu Stylus
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/styl-us/


Panowie bardzo przepraszam, że dodatek nie działa u Was. Robię wszystko co mogę, żeby to naprawić.

Bardzo proszę, żeby każdy napisał jaki ma system operacyjny albo najlepiej wkleił screnshota jakiej wersji używa
Menu > Help > About Firefox

@mietek79 napisał, że teraz udało mu się zainstalować, mimo, że wcześniej był błąd.
Pytanie do Ciebie - czy cokolwiek zmieniłeś w swoim kompie? (aktualizacja Firefoxa, odinstalowałeś coś? Cokolwiek?)

Z mojej strony wygląda to tak, że udało mi się uzyskać na Firefoxie ten sam błąd co u Was. Testowałem dzisiaj w nocy i udało mi się to naprawić - na kazdym Firefoxie na laptopie u mnie działa. Natomiast sprawdziłem na tablecie Surface i tam zainstalowałem kilka Firefoxów - faktycznie udało mi się (hurra!) wywołać ten błąd, więc mam na czym testować.

U mnie jest tak:
[Działa] Firefox Nightly 110.0b6 Portable 64-bit, Windows 10, laptop
[Działa] Firefox 102 ESR Portable 64-bit, Windows 10, laptop
[Działa] Firefox 109 Portable, 64-bit, Windows 10, laptop
[Działa] Firefox 109 Portable, 64-bit, Windows 10, laptop

[Nie działa] Firefox 102 ESR Portable 64-bit, tablet Surface
[Nie działa] Firefox 109 , 64-bit, Windows 10, tablet Surface
[Nie działa]] Firefox Nightly 110.0b6 64-bit, Windows 10, tablet Surface

#wykopx
  • 17
  • Odpowiedz
Nie działa:
"Stylusowi nie udało się sparsować usercss:

too much recursion"

109.0 Firefox Release January 17, 2023
Windows 10 64-bit
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Ok, skopiowałem Twój kod źródłowy w nowy styl i też nie mogłem go zapisać przez ten błąd.
Trochę się pobawiłem i wyszło mi, że FF nie ogarnia, bo jest za dużo zmiennych (@Var)
Błąd "too much recursion" przestał mi wywalać jak skasowałem wszystkie zmienne od dołu aż do linii 153: @Var checkbox hideAds ????????Usuń reklamy. Nie ma chyba znaczenie które zmienne wywalałem, liczy się ich ilość.
Po wywaleniu tych
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Po kliknięciu Install, na stronie stylu, otwiera się nowe okno instalacji z przyciskiem "Zainstaluj styl" - nie ma reakcji po kliknięciu. Po około 3 sekundach ukazuje się poniższe okno z błędem.
Win 7 x64
Firefox 107.0.1 (64 bity) portable.
Stylus 1.5.26
Violentmonkey 2.13.9
abc3 - @SebastianDosiadlgo: Po kliknięciu Install, na stronie stylu, otwiera się nowe...

źródło: wykop

Pobierz
  • Odpowiedz
Po kliknięciu Install, na stronie stylu, otwiera się nowe okno instalacji z przyciskiem "Zainstaluj styl" - nie ma reakcji po kliknięciu. Po około 3 sekundach ukazuje się poniższe okno z błędem.


@abc3: wejdz na styl i nie klikaj na "Install". Po 3 sekundach powinno pojawić się to samo tak czy siak. Daj znać czy jest tak jak mówie :)
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Dobra, napisałęm, że działa, tak średnio działa.
Konkretnie to skrypt działa na defaultowych ustawieniach. Ale pozmieniam parę opcji, poprzestawiam kilka suwaków i już nie da się zapisać ustawień, bo wywala ten sam błąd.

Wygląda jak jakiś problem wydajnościowy styczki stylus dla FF.
Jan998 - @SebastianDosiadlgo: Dobra, napisałęm, że działa, tak średnio działa. 
Konkr...

źródło: wykopX

Pobierz
  • Odpowiedz
@mietek79 napisał, że teraz udało mu się zainstalować, mimo, że wcześniej był błąd.

Pytanie do Ciebie - czy cokolwiek zmieniłeś w swoim kompie? (aktualizacja Firefoxa, odinstalowałeś coś? Cokolwiek?)


@SebastianDosiadlgo: Wczoraj nie działało na kompie w pracy i w domu, w pracy została mi wersja 2.3.12, w domu usunąłem styl. Dzisiaj w pracy zrobiłem update i wskoczyła najnowsza wersja bez problemu, w domu nowa instalacja stylu również poszła. Oba Firefoxy Portable 109.0.1
  • Odpowiedz
Pod Chrome i pochodne wersja Stylusa to 1.5.28/29 a na Firefox 1.5.26 i w tym bym upatrywał problemu. Brave + Stylus 1.5.28 + Arch działa bez problemu.
  • Odpowiedz