Wpis z mikrobloga

#danielmagical W sumie nigdy nie zaglądałem na czat, ale to ile tam jest żenujących 500plusiar mnie przeraża XD Ja osobiście nie wydałem na grubasa ani grosza - od tego są pożyteczni idioci, ale pomyśleć, że są tam młode madki, które zaangażowały się w życie obsrańców i spamują na czacie polecenia jak boty, podniecają się donejtami od pana jąderko, i łożą na nich pieniądze to jest większy upadek godności człowieka niż codzienny widok obsranych zwłok mariusza XD Jak widzę nick ARLETKA, MARCIUSIA, SŁODKA AGNIESIA i inną Kamilkę05 to już wiem że jest #!$%@? XD
Pobierz Shredd1e - #danielmagical W sumie nigdy nie zaglądałem na czat, ale to ile tam jest ż...
źródło: 500+
  • 3
@zjedz_kanapke: Czy w koło macieju to nie wiem, być może, lecz ja odnoszę się do swoich własnych doświadczeń. Nie mówię, że madek ma nie być - śmieszy mnie fakt, że mają taką wkrętkę w tego strima, większą jak niejedne wykopki XD
@Shredd1e: temat madek juz był tu powielany xxxxx enty (i juz rzygam tym tematem) (oczywiście to jest twoje zdanie - i nikt nie zabrania się tu panu wypowiadać - jak odebrałeś to inaczej to srrrrry (a madki 500+ są takim zapleczem dla niego że będą stały za nim murem / prędzej bombelki do w beczkach wylądują niz opuszczą Daun_ielka