Wpis z mikrobloga

postanowilem naklepac kolejny skrypt do tampermonkey dodający kolejny ficzer którego mi brakuje - liczba obserwujących tag w autouzupelnianiu. pewnie szybko to dodadza i moje wysilki na marne, ale moze jednak nie wiec trzymajcie xD mi tego brakuje bo zawsze po liczbie obserwujacych ocenialem czy dobrze pisze nazwe tagu. sila rzeczy liczba obserwujacych nie bedzie sie pojawiac natychmiast, bo jednak musze zrobic 5 osobnych requestow, u mnie to trwa ok. 0.5 sekundy.

bierzecie i wklejacie do tampermonkey/greasemonkey: https://pastebin.com/VcjXTcjf

moze i mały pewnie dla wielu bezuzyteczny ficzer, ale przynajmniej gotowy kod do podmieniania odpowiedzi z api, moze kogos zainspiruje do poprawienia innego gwaltu na UXie. jakby ktos chcial to mam jeszcze skrypt przywracajacy mozliwosc odswiezenia strony przez klikniecie w "mikroblog" xD

#wykop #wykop20 #nowywykop #programowanie #wykopchangelog

Pobierz some_dev - postanowilem naklepac kolejny skrypt do tampermonkey dodający kolejny ficz...
źródło: cbUPZC0
  • 7
@some_dev: zaraz ktoś się pewnie #!$%@?: tak, niepotrzebnie podmieniam zwracaną listę tagów na taką z liczbą obserwujących skoro później z tego nie korzystam. na początku chciałem się podpiąć pod funkcję która generuje tą listę tagów, ale sprawdziłem i okazało się że wklejany do textboxa tag nie zależy od zawartości spana, więc wybrałem łatwiejszy sposób i zapomniałem usunąć pozostałości