Wpis z mikrobloga

@L3stko: xDDD a kto wyzwalał nas? Armia chińska? Japończycy? Hindusi? Dlaczego wy negujecie prawdę?

Nikt nie neguję, że wyzwolenie wiązało się z pkupacją komunistyczną, ale pisanie, ze armia czerwona razem z Polakami nie wyzwalała Polski, to trzeba być totalnym impotentem historycznym
@L3stko: sorki mordko ale straciłem do ciebie szacunek, myślałem że Neuropki przesadzają z wjazdami na ciebie ale udawanie że Korwin nie jest pro rosyjski jak mówi o tym jak głupi są Polacy nie popierający Rosji, robiący sobie ankiety i dziwacy się że Polacy wolą być w Unii niż pod butem Rosji. I broniący Rosji na każdym kroku... przykro mi się czyta. Pamiętaj Korea Północna do demokracja bo nie mówi nigdzie Kim
@McWozniak: wyjaśnijmy sobie jedno. Nie popieram tego, co Korwin wygaduje przez ostatni rok a nawet dłużej. Po drugie - nie broniąć go - Korwin nie jest pro-rosyjski. Po trzecie dziś była fajna wypowiedź Dziambora w RMF, w której powiedział, że żeby zaistnieć w polityce środowisko Korwina musiało robić różne happeningi, a teraz już są w sejmie więc mają dostęp do mediów. Korwin chyba przegapił moment ogłoszenia wyników...