Wpis z mikrobloga

@Elessar: tak, łzy się cisną same, a jeszcze kiedy ona wspomina i zaciska gardło to masakra. świetnie opowiada z pasją i pamięcią po nim, na pewno nie jest jej łatwo, za odwiedziny zostawiliśmy po 50 zł i książka kupiona
@ShpxLbh: Również zostawiłem 50zł, chciałem kupić koszulkę, ale akurat nie było rozmiaru więc obiecałem jej, że będę śledził kiedy pojawią się na stronie. No i wiem gdzie powędruje 1% podatku w tym roku :)
@WladcaSlimakow w tym przypadki to bardzo zasadnicze pytanie. Wystarczy przeczytać książkę innego himalaisty, Wojciecha Kurtyki, żeby obraz Kukuczki zmienił się z wielkiego himalaisty zdolnego do niesamowitych rzeczy na wielkiego ryzykanta z ogromnym ego i bez wyobraźni, przez którego kilku jego partnerów straciło życie. Legenda Kukuczki może żyć tylko dzięki temu, że zdążył wejść na wszystkie ośmiotysięczniki zanim zginął. w innym wypadku byłby tylko kolejnym trupem wymienianym ciągiem z innymi, którzy tego roku
@mlodir: Mógłbyś podesłać tytuł książki Kurtyki o której mówisz? Chętnie bym poznał drugą perspektywę. Masz zablokowane PW więc nie mogłem napisać inaczej.