Wpis z mikrobloga

#samsung'owcy dużo Was tutaj? Chodzi mi o tych używających #smartfony #samsunggalaxy / #galaxy . Jak tak to podzielcie się jakie zautomatyzowane procedury (ustawienia -> tryby i procedury) używacie na swoim #smartfon'ie? Dla tych nieobeznanych "tryby i procedury" to taki jakby wbudowany w Samsunga #tasker czyli narzędzie automatyzujące #telefony ("IF -> THEN").

Moje to:
- Router w aucie - IF #telefon połączy się z wifi osobówki THEN wszystkie dźwięki na maxa + wyłączenie adaptacyjnej jasności ekranu
- Synchro w domu - IF połączony z wifi dom + w trakcie ładowania THEN automatyczna synchronizacja włączona
- YouTube i automatyczna orientacja ekranu - IF uruchomiona aplikacja YT THEN automatyczna orientacja ekranu
- Aparat -> nie przeszkadzać - IF uruchomiony aparat THEN włączone nie przeszkadzać
- Wifi w domu - IF GPS wskazuje, że jestem w domu THEN wifi włączone
- BF w aucie (on) -> wifi (on) - IF połączony z bluetooth osobówki THEN wifi włączone

#android
Ar0 - #samsung'owcy dużo Was tutaj? Chodzi mi o tych używających #smartfony #samsungg...

źródło: tryb_procedur

Pobierz
  • 6
Ja mam w sumie jedna:
Odpalam yanosika, wlacza sie gps i gmapsy, a janosik minimalizuje tylko do ikonki.

Druga to bardziej zaplanowane zadania:
Wyciszenie telefonu na noc jak spie,zostaja tylko dzwieki dla polaczen z bialej listy.
@Ar_0: Nie z samsunga ale mam pytanie.
Aparat -> nie przeszkadzać - IF uruchomiony aparat THEN włączone nie przeszkadzać - kiedy wyłączysz aparat tryb się również wyłączy czy musisz zrobić kolejny task?