Wpis z mikrobloga

Oglądając innych youtuberow np.jak to daleko dochodzi do mnie jakim zyebem jest faza. Pamietam jak narzekał na Indie i krytykował ludzi którzy tam mieszkają , nazywał Indie najgorszym krajem na świecie z okropnymi ludźmi. Coś mi się nie kleiło, znając ich za granicą, widząc jakimi są miłymi i dobrymi ludźmi.
Taki debil i prostak jak faza w mało którym miejscu się odnajdzie, bo z nim jest problem.
Ciekawe jest to, że wielu podróżników miło wspomina Indie, pokazują jak gościnnym są krajem, pare osób osobiście znam którzy tam mieszkali przez kilka lat, ludzie tam wracają, tylko jeden idiota bezmózgi nazywa Indie zbieraniną najgorszych ludzi.
Z tobą jest problem idioto. Jesteś skrajnym pustakiem, który nic nigdy nie pokazał. Ludzi ani kultury. Jedynie swoją gębę kręci i pierdzieli trzy po trzy, nie potrafi zagadać do ludzi, nie interesują go ludzie, tylko piechotą łazi i nagrywa własną facjatę. Ty jesteś najgorszy, nie jesteś podróżnikiem. Jesteś bezmózgiem
#jaktodaleko #przezswiatnafazie
  • 9
Faza jak i Pater to pato podróżnicy, którzy mam wrażenie tylko przez to 'pato' zyskali popularność. Jedyna zaleta oglądania ich wyczynów to to, że przychodzi taki moment w którym jako widz zaczynają Cię zniesmaczać, więc szukasz innych kanałów podróżniczych których Autorzy mają coś więcej do powiedzenia/pokazania.

Po pewnym czasie od 'odlajkowania' takich patusów zaglądasz na ich kanał żeby zobaczyć gdzie aktualnie są/czym się zajmują i zadajesz sobie pytanie: "Jak ja mogłem to