Wpis z mikrobloga

Jest jeszcze jedna drobna rzecz #!$%@? w #wykop20 o której mam wrażenie, że nikt nie wspomina. W starym wypoku, jak chciałem dodać tag na czarno z poziomu strony w telefonie, to przytrzymywałem paluch na tym tagu w jakimś wpisie, który mi się pokazał i wyskakiwało małe okienko, gdzie wystarczyło nacisnąć na klodke. Teraz muszę wejść w ten tag, żeby go dodać na czarno. Mała rzecz, a #!$%@?.
#wykopchangelog
  • 19
@PanProgramista
Mnie najbardziej wrukwia że nie mogę kliknąć "odpowiedz" większej ilości osób. Gdy kliknę na następną osobę to nik się podmienia zamiast dodać do mojej odpowiedzi. A to że nie pojawia się dużą litera po kropce to (°°
@PanProgramista: ja bym napisał, co nie działa w apce na iOS, ale CAŁA APKA W OGÓLE NIE DZIAŁA
xDDDDDDDDD

XXI wiek. Ludzie korzystają z wykopu głównie na telefonie, siedząc na kiblu, a oni ubili apkę na ajfony. TOP KEK
dodać tag na czarno z poziomu strony w telefonie, to przytrzymywałem paluch na tym tagu w jakimś wpisie, który mi się pokazał i wyskakiwało małe okienko, gdzie wystarczyło nacisnąć na klodke.


@PanProgramista: tak, do tego było widać popularność tagu po ilości obserwujących. Tak samo z użytkownikiem, kiedyś od razu widziałem popup z notatką i możliwością zablokowania lub zgłoszenia. Teraz napisanie notatki to 10 sekund więcej.
2. Maksymalna długość notatki została BAAARDZO
@PanProgramista: mnie wkurza że kliknięcie środkowym myszki na avatarze nie przenosi do profilu. Na obrazku nie otwiera go w pewnej rozdzielczości w nowym oknie. I jeszcze środkowym linkiem udostępnij przy każdym poście można było otworzyć cały wpis w nowym oknie.