Wpis z mikrobloga

Myślałem, że gimbaza od Korwina w skarpetkach do sandałów, co to nie umie zebrać podpisów na czas jest creepy, ale ten pan od Palikota przebił wszystko.

"Powiem panu tak, pracując od wielu lat w fabryce w któro... w której się znajdujemy... niedaleko... spotykam wiele ludzi."

:D

Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zacisnąć zęby i zagłosować na "bandę czworga"...
  • 7
@Farquart: #!$%@?. dzięki za link. miałem głosować na RPP właśnie w tym regionie (jestem z Siedlec), ale jak to obejrzałem to już nie wiem co robić. PO? złodzieje, oszuści, cwaniaki. SLD? złodzieje, komuniści, socjaliści, oszuści. PiS? oszołomy, idioci, nie mają pojęcia o gospodarce. reszta partii to samo, albo gorzej. dlaczego nie ma JAKIEJKOLWIEK partii, na którą mógłbym zagłosować bez wyrzutów sumienia?
@RT_NR: KNP nie ma struktur, nie ma kompetentnych ludzi. Wyobraź sobie, że dostają 50% poparcia i kim mieli by obstawić stanowiska? Paru by znaleźli, ale reszta była by z łapanki/rodziny/znajomych. To, że mają trochę inne poglądy niż ci co są teraz w sejmie, nie znaczy, że potrafili by je rozsądnie wprowadzić w życie. Liberalizm nie jest dla idiotów, ale to już temat na dłuższą dyskusję.

@Elfik32: W tej chwili nie
@Elfik32: Wg. mnie na obecnej scenie politycznej nie ma nikogo wartego głosu. Możemy się zastanawiać kto mniej ukradnie/nie zniszczy doszczętnie gospodarki/nie rozda wszystkiego ludziom, którzy jedynie to przejedzą, ale to nadal nie będzie rozwiązanie. Przed podjęciem decyzji co do oddania głosu zawsze zastanawiam się, na kogo bym zagłosował, gdyby to w 100% ode mnie zależało kto wygra wybory. W tej chwili nie ma ŻADNEJ partii, której chciałbym dać władzę.