Wpis z mikrobloga

@washington: Ja też się cieszę, ale powiedz czemu nie chcecie jednocześnie przyznać, że szybciej niż "rosyjski imperializm" wykrwawia się wukraina i głównym skutkiem wysyłania tam maszynek do mięsa armatniego (dawkowanych w bardzo precyzyjny sposób, tak aby nie zakończyć produkcji trupów za szybko - zauważ) będzie dekompozycja tego kraju?

Bo nie wiem czy to tylko głupota i brak kojarzenia przyczyn ze skutkami czy świadoma radość wynikająca z wrogości np. wobec banderyzmu?
@Bartholomew: o czym ty gadasz typie? xDDDDD Ukraina powinna się poddać i po prostu pozwolić ruskom kontynuować ludobójstwo? xD Poza tym zobaczymy kto dłużej wytrzyma :) Rosja przy gospodarkach zachodu to nieśmieszny żart, a Ukraina wsparcia będzie dostawała tylko więcej :)
@szybki_zuk:

zobaczymy kto dłużej wytrzyma :)


Zachód wytrzyma, obywatele Ukrainy nie.

a Ukraina wsparcia będzie dostawała tylko więcej :)


Tak, tyle żeby mięso się mieliło ale żeby się za szybko nie poddali. Z tym że Ukraińcom się już mięso kończy. Nikomu na zachodzie nie zależy ani na Ukrainie ani na nas. Amerykanie chcą być może nieco poddusić Rosję żeby zmiękła przed wojną z Chinami a zachód Europy (i południe) nie
Zachód wytrzyma, obywatele Ukrainy nie.


@Bartholomew: Wytrzymają. Na pewno to dla nich lepsze niż niewola u rusków.

Tak, tyle żeby mięso się mieliło ale żeby się za szybko nie poddali.


@Bartholomew: Zawsze to samo #!$%@?. Za każdym razem pieprzenie ja kto za chwilę rosja wygra, jak to ukraina ledwo zipie i jakoś tego ciągle nie widać. Sprzętu idzie coraz więcej i coraz lepszy.

Nikomu na zachodzie nie zależy ani na