Wpis z mikrobloga

Myślenie o wyjeździe w piątek, że będę cierpiał poza domem, pani psycholog na mnie nakrzyczy i powie że jestem zdrowy, nie wiem co będę miał ze sobą zrobić, nie dostanę się do żadnego lekarza albo psychologa i będę gnił w domu z depresją i lękiem przed wyjściem, rodzicom coś się stanie, zostane bezdomnym i umrę

#przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
@qew12: i nie boisz się że będzie się pytać co się działo u ciebie przez te ostatnie dwa tygodnie, a ty nie będziesz wiedzieć co odpowiedzieć, bo zakładam że dużo się nie dzieje w twoim życiu na neecie? Eh
  • Odpowiedz
@qew12:

pani psycholog na mnie nakrzyczy i powie że jestem zdrowy


@qew12: Mówiłeś jej o wszystkim? Nic nie ukrywałeś? Nie zrozum mnie źle, po prostu twoja sytuacja nie jest dobra.

Jesteś zdrowy, ale? Ciężko mi zrozumieć jej decyzje/zachowanie.
  • Odpowiedz
@qew12: Wypróbuj innego psychologa, po co dajesz zarobić tej jednej kobiecie, przecież ich jest cały szwadron po studiach! ( ) A jak coś fiknie to i my jej wystawimy ocenę w necie xD
  • Odpowiedz
@qew12: ona na Ciebie krzyczy i mówi, że jesteś zdrowy? Aha xD to niezbyt dobra ta psycholog, zwłaszcza, że w twoim przypadku jest potrzebny Ci ktoś spokojny i przyjacielsko nastawiony, żebyś mógł się otworzyć
  • Odpowiedz