Wpis z mikrobloga

@Pshemek78: I co psiarskie mówiły?
Chyba bardziej efektowne by było złożyć zawiadomienie bezpośrednio do lokalnego prokuratora o możliwość popełnienia przestępstwa.
Dodatkowo można iść do psychologa i zacząć nagle się leczyć przez takie pomówienia pijaków na live, co może spowodować stratę w postaci zaniedbania spraw zawodowych, co jest już podstawą do pozwu cywilnego w sprawie zniesławienia
  • Odpowiedz
@Pshemek78: rozkład jazdy jest znany, powodzenia!
Myślę że nic z tym dalej nie będzie, no bo:
- Łysy jest za granicą, więc żeby go na przesłuchanie wzięli to zajmie milion lat - trzeba poczekać aż wróci, a w między czasie może na niego czekać nakaz stawienia się na komendzie,
- Jak ktoś będzie kogoś dojeżdżał urzędowo (wykopków) to raczej Albercik, ale on nie jest stroną w tym konflikcie więc gówno może
  • Odpowiedz
Art. 190a KK


@xadereq: w takiej sprawie , przy tak niezbitych dowodach można kogoś skazać zaocznie.Albercik ? Albercik ma to w dupie. Nie będzie nadstawiał karku za idiotę.
  • Odpowiedz
@Pshemek78 jedziesz z tym alfonsem. Niech siedzi obsrany, że go na lotnisku powiną
( ͡º ͜ʖ͡º)
@xadereq znam przykład jednego ancymona mieszkającego w USA, który przyjechał na wakacje do Polski i z lotniska mial od razu przesłuchanie policji za zastraszanie. Ja bym jeszcze machlaja podkręcił to przynajmniej odbije mu się czkawką
  • Odpowiedz
@Pshemek78: rozkład jazdy jest znany, powodzenia!

Myślę że nic z tym dalej nie będzie, no bo:

- Łysy jest za granicą, więc żeby go na przesłuchanie wzięli to zajmie milion lat - trzeba poczekać aż wróci, a w między czasie może na niego czekać nakaz stawienia się na komendzie,


@xadereq: syf w papierach będzie miał większy niż obecnie a kiedyś tu jednak wróci, choćby, żeby wyrobić nowy paszport\dowód osobisty
  • Odpowiedz
@darth_invader: czytając ten poradnik przez kogoś o co chodzi w tym całym świecie, oraz co czasami przewinie się na wykopie wątpie aby ta osoba kiedykolwiek zdecydowała się wrócić do Europy :D
  • Odpowiedz