Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że na głownej czytacie tylko nagłówki, nawet wykopiecie, przejrzycie komentarze, ale artykułu już nie czytacie?

#kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobas: ja podczas przeglądania głównej skaner mam głównie nastawiony na filmiki z Rosji i filmiki z wypadków

omijam przygnębiające znaleziska o przekrętach, szkoda nerwów na to
  • Odpowiedz
@Bobas: Nie. I strasznie mnie to #!$%@? jak ktoś się odnosi do meritum czyli artykuły nie czytając go. Później widzi się co jakiś czas na głównej miljard wykopów pod znaleziskiem które jest kłamstwem lub manipulacją. Nie czytałeś? Nie wykopuj, proste.
  • Odpowiedz
@Bobas: Nigdy nie wykopię jeśli nie przeczytam/obejrzę.

Staram się szanować innych i uznaję, że jak coś jest wykopane przez dużą liczbę użytkowników, to ma to swoją wartość - więc robię tak jakbym chciał żeby inni robili.
  • Odpowiedz
@Bobas: Kiedyś zobaczyłem jakiś artykuł z tematyki, która mnie interesuje (nieruchomości), po nagłówku myślałem, że wiem o co chodzi (podobny czytałem parę godzin wcześniej, a przeważnie to jedna agencja/firma wypuszcza jakiś raport/opinię i wszystko inne to przedruki) zacząłem więć bez czytania się wykłócać w komentarzach i kręcić ostrą gównoburze. Potem wyszedłem z wykopu do normalnego życia i wróciłem na wypok dopiero po jakimś czasie - a tam milion powiadomień. Okazało
  • Odpowiedz