Wpis z mikrobloga

Jestem mistrzynią negocjacji umów.Matka rozwiązała umowę na Canal Plus bo płaciła 90zl a miała dostać podwyżkę cen 40zl. Mówię jej zrezygnuj mama dawaj podpiszemy nową umowę no i dzwonię za nią do nich dzisiaj a tam cena59,90 mówię że na stronie internetowej jest 49,99 no i po chwili konsultant na to smutnym głosem ok dam pani 49,99 dodam do tego HBO Max i Cinemax oraz Filmbox bez zobowiązania na pół roku za darmo mówię dobra ale chyba nie on do 50zl pani se dobierze sobie Canal Plus za 20zl na całą umowę 70zl miesięcznie za to co teraz płaciła 90 20zl taniej niż miała ok mówię ale coś chyba muszę przemyśleć a koleś na to dobra to robimy tak 50zl HBO na całą umowę w cenie do tego na pół roku Cinemax oraz Filmbox bez zobowiązania za darmo dodam jeszcze pani erotykę dla męża za darmo pół roku i można zrezygnować razem z Filmbox i Cinemax a Canal Plus pani sobie doda za20zl więc wychodzi 70zl za wszystko normalna cena za to 145zl a tu 70zl podliczyłam i podałam dane PESEL i nr dowodu osobistego matki e-mail i adres pocztowy i umowa weszła w życie, kto się nie targuje ten przegrywa życie #targowanie #telewizja #biznes
KingaM - Jestem mistrzynią negocjacji umów.Matka rozwiązała umowę na Canal Plus bo pł...

źródło: mistrzyni

Pobierz
  • 7