Wpis z mikrobloga

@Ludwik_VI: ty lepiej patrz na siebie, bo gorsze wysrywy piszesz, a się przywalasz do nas. Ten portal od 2017 był zależny od pato tagów i to one od 6 lat utrzymywały go. Powinieneś nam dziękować, bo po aktualizacji to my ratujemy ten serwis, a nie ty co raz na pare dni wpis dasz. Jakby twoja aktywność miała jakieś znaczenie tu to bym jeszcze zrozumiał taki atak. Więc ty sklej nic nie
@dawidczeta: dobra widać ze jesteś takim samym debilem co ten twój krol danielek, mam dziękować takimu patusowi co ty, który jara się typem co bije matkę i jest recydywa. #!$%@? się i typie i idz odpalaj u2 bo ominie cię kolejka kociołka i pysznej taterki.
@Ludwik_VI: ja widzę, że ty dalej nieogarniasz i prujesz się do nas bez powodu co jest bardzo smutne jak mały móżdżek posiadasz. Ja mogę sobie pozwolić na oglądanie takich rzeczy. Ty musisz zasuwać od poniedziałku do piątku za głodową pensje i jeszcze płakać na wykopie, bo mu w gorących pato tagi wyskakują, bo nie potrafi wykorzystać szarych komórek i zablokować pato tagów. Śmieszny chłopie jesteś i zamiast na poziomie z nami