Wpis z mikrobloga

@Howkiee: Jak to korpo to zgłoś to, na pewno narusza jeden z miliona standardów przyjętych w tej firmie ;)

Miałem zabieg. Lekarz powiedział że minimum 2 tygodnie l4 a najlepiej 3. Wziąłem dwa ale czuję się dobrze xd


@Simfecstio: po zabiegach czy operacjach lepiej wykorzystać przyznany L4. Możesz czuć się dobrze, ale organizm potrzebuje czasu.
@ms86: No wlasnie nie do konca korpo. Najlepsze jest to, że tutaj każdy pracuje na l4 a większość w ogóle nie bierze l4. Ja w sumie też 2 razy nie wziałem l4 jak kulałem + takie zapalenie co musialem smarować. W biurze to tam #!$%@?, w poprzednich pracach bym nie był w stanie zachować higieny i był brał l4 pewno. A tutaj korekcja wzroku więc ja po 3 dniach już sie
@Howkiee: potwierdzam, ja dałem sobie wejść na głowę, nie polecam.

Pamiętam sytuacje gdzie na początku covida rozwaliło mnie jakieś przeziębienie(praca z klientami face2face) Obsługuje cały dzień kapiąc glutami na prawo i lewo, w końcu idę do kiero powiedzieć że ogólnie to lipa w uj i ledwo żyje. No i usłyszałem że przecież z katarkiem to się tydzień chodzi czy w domu czy w pracy i żebym nie wymyślał :D Standard.
@Simfecstio: Jeżeli Cię do tego zmuszają, to tak. Ja sam zrezygnowałem z L4 jak mi przysługiwało, żeby pracować zdalnie, bo czułem się ok, a jestem trochę pazerny i nie chciałem tracić 20% wypłaty, skoro i tak bym siedział przed kompem pewnie w tym czasie :P. Ale jakbym powiedział, że chcę L4 i #!$%@?, to mógłbym mieć i nie musiałbym wtedy pracować.
@Simfecstio: to nie patologia, to oszustwo/przestępstwo prawie :D
Przecież praca na l4 jest zabroniona zapytaj się w ZUSie co grozi za to ;) nie ważne czy zdalna czy nie, praca to praca.