Wpis z mikrobloga

#pathofexile Jak np graliście ea balista i potem farmiliscie divy to ulepszaliscie tak na fulla ten build czy jakiś inny robiliście lepszy? Czytałem ze jak się zainwestuje 10-20 div w balisite to już potem w miejscu stoi dps i w ogóle
  • 8
@Kodzirasek: Ja właśnie wrzuciłem w build ok. 20d i mi stanęło na 40 mln dps, ale mi to z grubsza wystarczy, przynajmniej na tą ligę. Ale coś w tym chyba jest bo nie bardzo mam pomysł już jak to zwiększyć
@nn1upl: Ciężko powiedzieć, łuk z implicitem kupiłem za 1div i udało się go skrafcić za kolejne 3 div (W sensie +3 i atk speed) bo dość szybko wskoczył i annul idealnie weszło.
Zbroja tak samo skrafcona, za quiver z 20div dałem bo dość wcześnie kupiłem. Pierścionek craft, polaris chyba 6div bo kupiłem w drugim tyg. Hełm i rękwice też łatwy craft. Buty chyba 2 div.
clustery z 10div
Watcher był za
@Cenwargh: A robiłeś w tej lidze Uber bossów? Uber Sirusa, Uber Maven itp. Jestem ciekaw czy to wystarczy, stawiałbym że na luzie, ja mam EA z ok. 40 mln dps i na Uberów troszkę dps-a brakuje
@nn1upl: jak wymienisz watcher eye na lepszy to jeszcze trochę się wyciągnie. Ale starałem się jak najmniejszym kosztem. Dodatkowe kilkadziesiąt divine żeby ubijać bossy 30sec szybciej raczej jest nieopłacalne, szczególnie że cały content zrobię tą postacią