Wpis z mikrobloga

#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Kolejny gniot Damiana w którym tłumaczy się jak dobrze jest być męską cipką xD.
Nawet jego wybranka nie się z niego po cichu śmieje nie traktując go poważnie. Te rady które daje Damian o kant dupy można sobie wsadzić.
Nie to, że jestem jakimś redpillowcem czy co ale chłiopy dziewczyna będzie cię szanować jeśli i wy będziecie siebie szanować. Nie trzeba płakać jak ostatnia Piz by wyrazić kobiecie swoje uczucia. Nie trzeba być desperatem by za wszelką cenę walczyć o względy kobiety która tak naprawdę ma cię za śmiecia.
Te jej tłumaczenia o tym, że to do Damiana należy 99% wkładu w związek nie są uwarunkowaniami kulturowymi a schematem chodzącej czerwonej flagi. Gdzie on będzie robić wszystko a ja słodko pierdzić na kanapie.
Gdyby ona naprawdę go kochała jako Filipinka. Prędzej byłaby bardzo zazdrosna o inne kobiety, prędzej by traktowała Damiana jak swoją rzecz, nawet i by zdominowała go w związku.
Tutaj widzę model biznesowy związku. Ona z nim jest bo jest youtuberem i na dzień dzisiejszy zaspokaja jej zachcianki i z tego co jeszcze widzę, że jest w miarę zależna od niego. Wydaję mi się, że to całe rozstanie się było próbą uniezależnienia się od Damiana. Tyle, że jej nie wyszło bo dziewczyna nic sobą nie reprezentuje.... Ale gdyby znalazłby się ktoś bardziej wartościowy w jej oczach Damian znów mógłby się poczuć zagrożony.
W każdym razie płacz u faceta jest oznaką słabości i wzbudza brak respektu. Nie jestem przekonany iż jakakolwiek kobieta tegoby oczekiwała od faceta. Wręcz przeciwnie to facet powinien, zachować zimną krew łagodząc sytuacje.
Pokazałem też materiał swojej dziewczynie. Powiedziała mi, że gdybym ja się jej rozkleił dostałbym od niej z liścia bym się ogarnął i przestał być cipką.
Mam ochotę w ramach mojego małego kanału robić video comentary angażując w to moją dziewczynę filipinkę.
Ale potrzebuję na to trochę więcej czasu i ogarnąć to ze strony technicznej bym mógł nagrać pulpit komputera i umieścić nasze facjaty w tle.
  • 5
@Towarzysz_Sobaka: Od czasu powrotu Ajdżin do Damiana, jak nagrywają razem jakieś pogadanki moją uwagę przykuwają ich twarze, a dokładniej emocje na nich. Oboje mają zupełnie inną mimikę w tym samym momencie. U Damiana widać emocje, zaś w tym samym czasie u Ajdżin zupełny ich brak, jakby była jakąś psychopatką xD Czasem zdarza się jej uśmiechać w niestosownych momentach. Dla mnie to wystarczająca czerwona flaga()
U Damiana widać emocje, zaś w tym samym czasie u Ajdżin zupełny ich brak, jakby była jakąś psychopatką xD Czasem zdarza się jej uśmiechać w niestosownych momentach. Dla mnie to wystarczająca czerwona flaga()


@pelt: Też na to zwróciłem uwagę.
Może i psychopatka, może po prostu osobowość narcystyczna. A może i też zmuszanie przez Damiana do czynnego brania udziału w dyskusjach, Mam wrażenie, że ona