Wpis z mikrobloga

Dałem #wykop20 szansę i próbowałem komentować, używać, ale oficjalnie stwierdzam, że się nie da.

Kombo złożone z:
- niedziałających(1) i niedostatecznych(2) powiadomień,
- pozwijanych komentarzy
- stronicowania komentarzy
- nieprawidłowo działającej strony profilu(3)
- plus odwiecznego braku zagnieżdżonych wątków

czynią aktywność na tym portalu absolutnie bezsensowną. Można poprzeglądać na dziennej, póki jeszcze jest jakiś ochłap (na nocnej już wyłącznie samo gęste leci), ale to tyle.

(1) mam na myśli linki nieprowadzące do komentarza

(2) na reddicie są powiadomienia, gdy mój komentarz lub wpis robi się popularny. Na hejto czy na fejsie mogę mieć powiadomienia o każdym plusiku. Tu co najwyżej odpowiedzi, jeśli akurat zadziałają

(3) pisałem dziś kilka komentarzy. Na stronie swojego profilu nie jestem w stanie ich znaleźć. W połączeniu z poprzednimi problemami, muszę poświęcić bardzo dużo czasu na sprawdzenie, jak się wiedzie moim komentarzom.

Przykro się na to patrzy @wykop.

#gorzkiezale #wykop #wykop20 #dobrazmiana

Btw. jeszcze pisząc to odkryłem, że dodawanie tagów też jest gówniane - pokazuje tylko tagi zaczynające się od tego, co wpisałem (więc po wpisaniu "#gorzkiezale" pojawia się "#gorzkiezaleale" oraz "#gorzkiezalealetylkotroche" ale już samo "#gorzkiezale" nie (°° ), a w dodatku zniknęła liczba obserwowanych.

Btw2. nawet lennyface się teraz wstawia mniej wygodnie, bo trzeba scrollować. Pa - da - ka, o tym wdrożeniu powinno się napisć książkę i na jej przykładzie uczyć, czego nie robić w IT.

Btw3. firma, dla której pracuję (#programowanie), nie tak dawno również zaliczyła turbonieudane wdrożenie, chociaż i tak o niebo lepsze, niż to, co się tu dzieje. Produkt mimo lat developmentu został anulowany, a nam zmienił się prezes.
  • 2
@m__b: Minęło kilka tygodni i:
+ powiadomienia faktycznie przekierowują do właściwego miejsca

- nadal nie ma informacji o popularności komentarza,
- nadal nie mam dostępu do swoich komentarzy na stronie profilu
- zagnieżdżonych wątków nie ma
- problem z wpisywaniem tagu opisany powyżej nadal nie jest rozwiązany,
- komentarze są nadal stronicowane,
- lennyface nadal trzeba scrollować

Dodatkowo, pisząc tę odpowiedź odkryłem, że jeden z moich komentarzy zniknął i nie dostałem