Wpis z mikrobloga

#chlopakidowziecia
Kiedyś na tym tagu widziałem wpis dotyczący zaginionych sezonów CHDW - tzn. miejsca gdzie można je obejrzeć bo na polstago brakuje 7/8/9 sezonu. Ostatnio przejrzałem cały tag #chlopakidowzieciai nie mogłem tego znaleźć. Ktoś podratuje ? Bez tego czuję, że moje życie nie jest kompletne, resztę sezonów znam niemal na pamięć a te zaginione obejrzałem może raz gdy były emitowane. Od tamtej pory jakąś pustkę czuję..
  • 7
  • Odpowiedz
@anakhin @sam0g0n
Grupa chdw na facebooku, stamtąd pobierałem brakujące sezony z obawy przed ich usunięciem, trzeba jedynie odpowiednią wtyczkę ogarnąć. Oglądamy z żoną co jakiś czas, ubaw niesamowity jak Elvis przychodzi do rodziny kampiów.
  • Odpowiedz
@anakhin Odcinki wrzucane są na grupę na facebooku "chłopaki do wzięcia bez hejtu". Jak się wejdzie na grupę przez komputer to po prawej ma się przypięty hasztag "odcinkiserialu" i tam powinny być
  • Odpowiedz
@MasterOfShadows To była wtyczka co miała w nazwie coś pokroju facebook downloader lub video, nie ma ich dużo ale na pewno znajdziesz sprawdź na różnych przeglądarkach w którymś ze sklepów ona jest. Jak będę na laptopie to dam znać dokładnie jaka nazwa bo teraz nie mam za bardzo czasu. pozdrawiam
Co do problemów to się chwilę męczyłem żeby pobrać odcinki w poście, wiem że się dało tylko trzeba chwilę było pokombinować. Już
  • Odpowiedz