Wpis z mikrobloga

Gdyby gówniarz posterunkowy wszedł mi do mieszkania i członka mojej rodziny brutalnie skuł bez żadnej podstawy to bym go zrujnował w sądach.

Przecież oni mają działać tylko w obrębie prawa a za taką akcję powinien mieć zakończoną karierę w policji zanim jeszcze się tak naprawdę zaczęła
  • Odpowiedz
patola czy nie ale ewidentnie przesadzil niebieski


@diggah: Tez tak myślę. Ogólnie to w dupie mam tych patusow, nie oglądam streamow i wiem o nich tylko z wykopu, ale mimo wszystko skoro w tym państwie kogoś można zwinąć za nic, bez podstaw i wyprowadzać siłą osobę, która już założyła kurtkę i sama chce wyjść, to każdego z nas można tak potraktować
  • Odpowiedz
@paniswiata: jak to widziałem na tiktoku to pomyślałem, że to jakaś ustawka. Wchodzi gościu z napisem policja. Uśmiecha się do kamery i od razu zaczyna się szarpać bez powodu.
  • Odpowiedz
Wyraz twarzy tego policjanta i ten jego uśmieszek wiele mówią, to taki typ cwaniaczka silnego w grupie ale też przez zawód który go chroni. Trzeba nagłaśniać tą sprawę aby eliminować takich degeneratów z policji bo nawet policja traci na wizerunku przez takich ludzi.
  • Odpowiedz