Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś leki pomocne przy odstawiamiu benzo (w moim wypadku alpra 2mg) i kody (480-720mg)/tramalu? Dostałem 4 tabletki neurotopu od psychuszki, ale raczej na krótko starczy, mam jeszcze pramolan (opipramol) i deprexolet (mianseryne). Nada się coś z tego? Jestem też na wenlafaksynie 150mg. W sumie to mam jeszcze kilka kapsułek ashwagandhy.

Pregabalina odpada z racji uzależnienia krzyżowego. Piwo trochę pomaga, ale też nie chcę go pić z racji uzależnienia. Chodzę na terapię indywidualną i grupową.

#narkotykizawszespoko #opiowraki #kodeina #tramal
  • 7
Z tą alprą to #!$%@?, ten neurotop (Karbamazepina) ładnie zbija objawy. Tylko psychuszka dała mi literalnie cztet tabletki xd przy mnie wycięła kawałek blistra i dała do ręki. Liczę, że mi terapia pomoże, a na diazepam nie chcę przechodzić, bo to dalej benzo i trzeba ogarniać jakąś większą ilość (jeżeli metodą dr ashton)
@apjarvan: jak długo byłeś w tym ciagu?

Ja bym odstawiał diazepamem albo ta nieszczęsna pregabalina przez tydzień lub dwa.

Pregaba odpada z relacji uzależnienia krzyżowego? Tzn tez jesteś od niej uzależniony?

Chodzę na terapię indywidualną i grupową.


Napisz coś więcej?
@apjarvan: to absurd.
Musisz schodzić po 0,5 mg alpry tygodniami i 50 mg tramadolu też stopniowo tygodniami.
I dodatkowo jeszcze trazodon by się przydał.