Wpis z mikrobloga

Jakie filmiki z wojny najbardziej zapadły wam w pamięć? W linku poniżej kontratatak żołnierzy pułku Azov na Rosjan w Mariupolu.


@PIGMALION: Dziesiątki takich filmów. Dobrze pamiętam np filmik w którym jechał samochód osobowy z dwiema starszymi osobami. A zza zakrętu wyjechał jakiś rosyjski wóz bojowy i puścił serie z działka w ten samochodów.
@PIGMALION: oczywiście "szanowni państwo oto #!$%@? kacapskie gówno" i chyba najbardziej groteskowy ten na którym jeden rozsądny konserwatysta broniący tradycyjnych wartości obciąga fiuta drugiego bojownika przeciwko zachodniej zgniliźnie na co ukraiński dron zrzuca na nich maleńką "bąbkę" i dochodzi do eksplozywnego zakończenia.
@PIGMALION: Sporo roznych. Ale bardzo pamietam jak w 1 dniu wojny Rosysjki helikopter zawisa nad autostrada gdzie normalnie jada cywilne auta i wystrzeliwuje rakiety w jakis transport wojskowy bedac nie wiem, 20m nad ziemia. Scena jak z filmu.
@PIGMALION:
https://streamable.com/aohet1
Ten filmik ktoś wrzucił tutaj zaraz po ataku onucy na Ukrainę, a więc 24.02.22r. o godzinie 4 z minutami.
Nie mogłem wtedy spać i przesiadywałem na tagu czytając kolejne wpisy.
Nie wiem czy on prawdziwy, pewnie nie tzn nie z ataku na Ukrainę, ale oglądając go w tamtym momencie odczułem faktyczne przerażenie i niepewność jutra... Wtedy nic nie było pewne jak to wszystko się potoczy