Wpis z mikrobloga

ja nie mogę z typiary, z która chodziłem do gimnazjum. Została zalana przez patusa, jakiegoś typowego cpuna, który oczywiście po tym jak został ojcem przestał brać odpowiedzialność i za nią, i za dziecko, to teraz wrzuca temysli.pl o trudnościach życia xD trzeba było myśleć szybciej, a nie ruchac się i wkręcać sobie dorosła w gimnazjum xD wcale mi takiej nie szkoda
  • 20
@Gupiutki
@NuclearBlast @zaspanyziom @mainleclanc @Wera94 @adik3x
A ja myślę, że nastoletnia ciąża to jest coś strasznego dla dorastającej dziewczyny. Na pewno pojawiło się tam mnóstwo strachu, lęku, wstydu, poczucia winy, chęć cofnięcia czasu, do tego plotkowanie, śmiechy i wytykanie palcami. Przecież tego nie planowała, nastolatki uprawiają seks i czasem kończy się to ciąża. Tak było, jest i będzie. Zamiast jakiegoś zrozumienia to jest beka w #!$%@?, co nie? I taka osoba już
@SipaXtra: @Bill_Kilgore no i elegancko. To, ze kręcę z tego bekę, nie oznacza, ze nie mam powodzenia u kobiet. Może nie miałem mitycznych seksow w czasach gimnazjalnych, ale nie musicie się martwić na zapas. A kręcę bekę z tego powodu, ze typiara grała nadwyraz dorosła już w gimnazjum ;D @Wera94 oczywiście, może i by tak było,pomimo tego, ze dziewczyna z wpisu nie była w moim typie, chociaż z biegiem czasu osobiście
@NoMoreTearsJustSmile: a nad czym tu mieć refleksje? nad tym, ze była nieodpowiedzialna? jedyne szczęście w tym wszystkim, ze babcia dziewczynie pomagała, i jakos udało się wychować to dziecko, i drugie w sumie tez już ma. No i plus jest jeszcze taki ze może będzie miała ta „druga młodość” ale tak to totalna beka z tego, ze poczuła #!$%@? i zapomniała o bożym świecie xD
@Gupiutki: patusy zalewają formy a wykopki muszą konia walić, proza życia XD
Później wykopek przygarnie madke z bąbelkiem i będzie słuchać jaki to jest chuiowy w porównaniu do typa co ją zalał xd