Wpis z mikrobloga

Golonka. Też nie wiem jak to można jeść ( _)


@Tytanowy_Lucjan: A boczek lubisz? Bo to podobny poziom tłustości. Po za tym zawsze możesz jeść w dwie osoby - jedna zje skórę, a ty mięso, które w golonce jest wysokiej jakości.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Boczek uwielbiam i jak widzę drugie zdjęcie wątku z przypieczonym miechęm to zaczynam nabierać na nie ochoty. Natomiast jak widzę foto OPa to zbiera mnie na wymioty, bo wyobrażam sobie "śliskość" i tłustość tego tworu.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Też tak kiedyś myślałem, ale nawet taka golonka, która nie jest dobrze wytopiona z tłuszczu jest smaczna. Tu na obrazku lepiej przyrumieniona i lepiej wytopiona z tłuszczu, z sieci Taurus. Nie zawsze w ich knajpach jest udane, ale zazwyczaj jest dobrze przyrządzane. OP coś zawalił, bo golonka w kapuście powinna się piec w tej kapuście częściowo zakryta i bardzo długo, zyskując rumieńce i oddając tłuszcz do kapusty.

Nic też
lycaonpictus - @TytanowyLucjan: Też tak kiedyś myślałem, ale nawet taka golonka, któr...

źródło: 2017-05-29-pilzno-golonka2-29b28dbf

Pobierz
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb: > Dlaczego miałbyś umrzeć przez golonkę? Świński tłuszcz to jeden z najzdrowszych, jakie istnieją.

Lol, moze jak porownasz z olejami silnikowymi, a inaczek to top, ale od dolu. Dobre tluszcze to z awokado, czekolady, orzechow, tlustych ryb, a nie se swini
  • Odpowiedz