Wpis z mikrobloga

#vectra to największe gowno z którego korzystałem (a mam doświadczenie z UPC i Orange). Te #!$%@? właśnie ogłosili ze podnoszą abonament o 15%, pomimo ze umowa podpisana na rok w październiku, a umowy pomimo tej podwyżki zerwać nie mogę bo mi nalicza karę umowna XD
#zlodzieje #afera
  • 7
@psikuta_jaroslaw: „ Przedmiotowa zmiana Opłaty Abonamentowej nie stanowi zmiany Warunków Umowy i tym samym, zgodnie z pkt. 20.16. Ogólnych Warunków Umowy, Abonentowi nie przysługuje prawo do rozwiązania Umowy w trybie właściwym dla zmiany Warunków Umów.”
@a665321: a takie pytanie powiązane? Zmienili wysokość abonamentu dla nowych umów o tę kwotę? Czy robią przynętę dla nowych klientów, żeby za jakiś czas I'm bezkarnie zwiększyć abonament? Vectra zakładam ma różne ceny w zależności od lokacji.
@a665321: jest sporo ludzi z tym samym problemem, jak będziesz wysyłał zgłoszenie do UOKiK to dopisz że vectra podnosi cenę dla obecnych klientów podczas gdy cena dla nowych nadal nie została zwaloryzowana.

Przeciez skoro są zmuszeni do zwiększenia cen że względu na koszty to dla nowych klientów też powinni zwiększyć nie?