Wpis z mikrobloga

@kopek
ja też ostatnio włączyłem. Ale sterowanie i kamerę to ma #!$%@?ą totalnie. Ten wiedźmin to biega jak perszing jakiś.Akurst jestem po przejściu Ghost of tsushima i trudno jest się przyzwyczaić
@Ovis_aries: @MagicAlonso Nie szanuję dwójki, bo:

1) Mapa - grałbym o 2-3 godziny krócej, gdybym miał mapę z jedynki lub trójki. Szwędanie się bez celu.
2) Jedynka - 47 godzin. Dwójka 25 godzin. Trójka - 100 hr+ z dodatkami. W dwójce nic się nie działo. Mnóstwo polityki i absolutnie nic z tego nie miało znaczenia, bo w trójce nie ma kontynuacji. Natalisa, Anais, Rady, Iorwetha... Od 27 grudnia przechodzę te gry
@red7000: 1) Po co ci mapa, jak tam nie było aż tyle terenu? Poza tym zgubienie się w lasach pod Flotsam miało swój urok.
2) Twój argument świadczy raczej o tym, że to z trzecią częścią jest problem, a nie z drugą.
3) Ciężko zachować neutralność, gdy jest się ściganym królobójcą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deathspeace: ja grałem przed Wieśkiem w God of war Ragnarok. I jestem zniesmaczony trochę Wieśkiem w porównaniu do Goda.
W God of war dużo lepsza grafika, sterowanie i system walki. Wiesiek już ma prawie 5 lat i nawet aktualizacja do ps5 nie daje niesamowitej grafiki. System walki też słaby. Jedynie fabuła na plus. Ogram do końca i później będę grał w Cyberpunk lub Dead Space.
@kopek:

ps5

niesamowita grafika


wybierz jedno xD

W dwójce nic się nie działo. Mnóstwo polityki i absolutnie nic z tego nie miało znaczenia, bo w trójce nie ma kontynuacji. Natalisa, Anais, Rady, Iorwetha... Od 27 grudnia przechodzę te gry od jedynki do trójki, więc mam bardzo świeże porównanie.


@red7000: Dwójka to dla mnie najbardziej udana część. Wybory z realnymi konsekwencjami (wewnątrz gry), a nie udawanymi i na ostatni slajd z
@Ovis_aries: To że jest najgorsza z całej growej trylogii, nie znaczy że jest zła. To bardzo dobra gra, ale widać że cięli tam sporo i mocno. Krótka, grafika ładna ale bardzo kolorowa, no i te filtry zmieniające się 3 razy przy wyjściu z np. Flotsam. Mało potworów, za dużo polityki, wielki halogen zamiast księżyca itp. (chociaż np. muzyka eksploracyjna jest na pewno lepsza niż w trójce)