Wpis z mikrobloga

Starszy pan przyniósł swój telefon do naprawy.

Mężczyzna pracujący tam powiedział: Z pańskim telefonem jest wszystko w porządku.

Starszy pan odrzekł: To dlaczego nie przychodzą mi powiadomienia na wykopie?

( ͡° ʖ̯ ͡°)

picrel


Mireczki, jaka jest alternatywa do wołania? Przed wykopem 2.0 na liście do wołania miałem ponad 2800 osób. Teraz listy np. o, wołacz, nie działają, a wołać ręcznie to bez sensu - bo raz, że zajmuje to 10x tyle czasu, a dwa że i tak powiadomienia nie działają. Może newsletter? Byłby ktoś zainteresowany taką opcją?

#lagunacontent
JanLaguna - >Starszy pan przyniósł swój telefon do naprawy. 
Mężczyzna pracujący tam ...

źródło: 158739821286708100

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 3
@przedstawiciel_skrajnego_centrum: Hejto to jak dla mnie nie jest realna alternatywa dla wykopu. Poza tym dostaję ciągle powiadomienia, że ktoś mi post zaplusował albo lubi mój komentarz xD i nie idzie tego w ogóle wyłączyć. Wyłączać to w ustaweniach powiadomień, odświeżam i znowu to samo i powiadomienia o wszystkim przychodzą xD jak dla mnie to jest ten sam poziom co z niedziałającymi powiadomieniami na wykopie, bo i tak muszę wchodzić w każdy
  • Odpowiedz
@JanLaguna: powiedzial bym zeby uzytkownicy albo ciebie obserwowali albo tez tag. Tylko z tego co widze to obserwowanie nowych tagow nie dziala
  • Odpowiedz
@JanLaguna: @JanLaguna: a tagi nie działają w nowym wykopie? Mam #lagunacontent obserwowane i mi wyświetla w zakładce "Obserwowane" twoje wpisy. Po co wołać?

Najgorsze to te powiadomienia o odpowiedzi na komentarz, no k... jak można było tego nie sprawdzić.

Ale wracając do pytania- tak, newsletter to dobry pomysł. Powoli wszystko się #!$%@?, wypok, fb, yt. Trzeba wracać do starych sprawdzonych metod. Newsletter, RSS, niedługo wrócimy do webringów, zobaczysz.
  • Odpowiedz