Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi9t przestało mi skanować kody #qr.
Próbowałem zalogować się do Whatsapp Web z poziomu menu "dodaj urządzenie" i nie łapie kodu.

Próbowałem już:
- robić restart telefonu,
- czyściłem pamięć podręczną aplikacji google lens, aparatu,
- sprawdzałem ustawienia sugesti dot. skanowania kodów i dokumentów,
- odinstalowałem i zainstalowałem raz jeszcze google lens.
- skanować kod QR przez Aparat, Google Lens i jakiejś apikacji Skaner. Na żadnej z tych aplikacji nie łapie kodów.

Przejrzałem artykuły w google dot. naprawy problemu, szukałem rozwiązania na stronach PL i ENG i żadna z podpowiedzi nie poskutkowała roziwązaniem problemu. Kontrast jest ok, soczewka aparatu jest czysta, skanowanierobie na głównym obiektywie, sugestie google lens właczone. uprawnienai do apartu zrobione w każdej z testowanych aplikacji.

Aplikacje aktualizazuję na bieżąco. Nie mam wiedzy kiedy przestało działać - po prostu potrzebowałem podłaczyć siędo Whatsapp Web w pracy i napotkałem ten problem.

Spotkał się ktoś z czymś takim?
#android #qrcode #pytaniedoeksperta #xiaomi #problem #pomoctechniczna
  • 2
@sylwke3100: Nie, czyste, bez zadrapań i pęknięć, a kontrast "zdjęcia" w trakcie skanowania bardzo wyraźny.
Naciskam dłużej na kod QR w aplikacjach aparatu i też nic... a podczas szukania w Google Lens szuka jak by podobnych obrazków a nie odczytuje kodu QR. Aparat już resetowałem do domyślnych ustawień.