Wpis z mikrobloga

Z twittera:
-gra ktoś grubiej w Polsce niż Zaorski?
-Oczywiście, ale nie każdy lata z siusiakiem po necie i mediach

xd xd xd xd xd :D
debilizm nie zna granic :D

a tak napawde , to wiecie kto gra grubiej niz zaorski? Ja :)
tylko że nie latam z susiakiem po necie.
chyba nikt nie ma problemu zeby mi w to uwierzyć, co? :D
bo wiecie
PIENIĄDZE LUBIĄ CISZE :D :D :D :D :D

r-o-b-a-c-t-w-o

#gielda
  • 27
  • Odpowiedz
@Lomoijj: jak twój pracodawca tak grubo gra to niech stanie w prawdzie i pokaże pity za ostatnie 5 lat. Ciekawe jak w te pity jest wpisany hajs z fantomowego hedga i jak uzasadniony w skarbówce w tym wszystkie przychody pozyskane z tego kapitału xD
  • Odpowiedz
@Lomoijj: NAPISZ POD SWOIM NAZWISKIEM BY delikwent okazał PITY za 5 lat xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
KNF i UOKIK incoming... TIK TOK...TIK TOK...

WYSOKI SOMDZIE on kce bym zamiast farmazoniłw internetach głupoty, okazał PITY i pokazał jak jest, żebym był jak Mariusz Magz Golonko i mówił jak jest.

Jak się nazywa twoje stanowisko pracy?

Rzecznik Praw Trejdera czy Rzecznik Prasowy Trejdera xD
tymi "tytułami" to też UOKIK i KNF powinien się zająć o prokuraturze
  • Odpowiedz
@Lomoijj: nie widzę tam żadnego dowodu, iż obracasz większymi pieniędzmi niż zaorski.

Ja też nie rozumiem hejtu na tego człowieka, ale z drugiej strony dziwisz się? Facet obraca milionami, a tutaj masz pozycje za 1000usd (ja dzisiaj taką otworzyłem - 400usd w plecy wciągnałem po godzinie i mi się odechciało), więc zazdroszcz zżera.
Mi on jest totalnie obojętny, nigdy go nie obserwowałem, więc nie mam powodu ani hejtować ani lubić.
  • Odpowiedz
  • 0
@shaki24: to był sarkazm. własnie o to chodzi, nie daje dowodu żę gram wiekszymi pieniedzmi niz zaorski, więc wnioskując logicznie: nie gram większymi
Tak samo jest z tymi mitycznimi "są grubsi tylko sie nie wychylają" == czyli ich nie ma po prostu.
To to że ktoś gra większymi pieniędzmi niż ja to to jest powód żeby go nienawidzić i obsmarowywać?? no takie wnioskowanie to jest włąsnie wyznacznik obrzydliwego mentalnego szamba
  • Odpowiedz
@Lomoijj: zgadzam się, ale towarzystwa nie przekonasz - więc nie ma sensu z nimi walczyć.

Takie zupełnie bezsensowne (dla mnie osobiście) nagonki zdarzają się co jakiś czas, lud sobie poużywa i po jakimś czasie zapomni.
Zaorskiemu życzę powodzenia, Tobie też.
  • Odpowiedz