Wpis z mikrobloga

Z twittera:
-gra ktoś grubiej w Polsce niż Zaorski?
-Oczywiście, ale nie każdy lata z siusiakiem po necie i mediach

xd xd xd xd xd :D
debilizm nie zna granic :D

a tak napawde , to wiecie kto gra grubiej niz zaorski? Ja :)
tylko że nie latam z susiakiem po necie.
chyba nikt nie ma problemu zeby mi w to uwierzyć, co? :D
bo wiecie
PIENIĄDZE LUBIĄ CISZE :D :D :D :D :D

r-o-b-a-c-t-w-o

#gielda
  • 27
@maniek74: czyli mówisz że ci trejderzy są teraz z nami w pokoju? XD XD XD no to jest właśnie ta schizofrenia

Nie no dzisiaj przesadziłem z tym wpisem, bo tu jest potrzebne minimum intelektu aby zrozumieć absurdalna śmieszność tego typu odklejeńców co tak prostytuują logike
@maniek74: Ja obstawiam, że może 1/2 osoby jest w stanie grać grubiej od niego, choć bardzo w to wątpie. Jednak to co on rozgrywa to są kosmiczne pieniądze nawet dla bogatych ludzi jeśli chodzi o ekspozycje na tak wysokie ryzyko. Okej może ktoś ma więcej w portfelu akcyjnym czy w obligacjach, ale nie sądzę, że pod kątem tradingu/spekulacji.
@Jcmg: trudno mi sobie wyobrazić nawet jedną osobę która jest w stanie postawić 3 bańki gotówki na index z dźwignią 1:20, bo żeby nie być hazardzistą to trzeba mieć poza tym spokojnie 100-300 baniek w zapleczu, a jak popatrzysz kto ma w PL 300 baniek to sie lista mocno zawęża.
Ludzie nie mają pojęcia jak dużo to są pieniądze i są tak odklejeni, że Ci nawet napiszą, że tu na wykopie
@Lomoijj: skąd ty to możesz wiedzieć? Przecież jesteś jakimś przydupasem z zooma, który trolluje tu od niedawna. Pamietam dyskusje, w których ludzie kilka razy weryfikowali się bardzo dużymi pozycjami na tym tagu, tylko nie były to wpisy w głównym wątku, tagowane jako #gielda tylko komentarze pod wpisem, gdzie toczyła się dyskusja, i były pokazywane „od strzału” tak, ze nikt nie zdążyłby tego przerobić w photoshopie a po kilku minutach, gdy kto
@maniek74: Nie wiem tego ale obstawiam z prostej logiki jak napisałęm, żeby położyć 3 mln na 1:20 na indeks to trzeba mieć troche więcej w zapasie, co nie?
Jakiej wielkości to były pozycje? 100k? 200k? 500k? na spocie?
Pic or didn't happen.
@Lomoijj: co pic? przecież napisałem, ze pozycje były pokazywane na chwile i kasowane, żeby byle troll, których sporo gnieździ się na tym tagu, tego nie widział. Co do wielkości pozycji, to nie twierdze, ze kwoty którymi gra Zaor nie są duże, ale pytanie jaki jest to % jego kapitału
@maniek74: to jest tego samego typu farnazoniarstwo jak gdybym powiedział:
Uwierz mi że kosmici istnieją, ja przecież kiedyś widziałem.
I co wierzysz? To tak samo ja gdy mam zaorskiego (jak ktoś nie jest debilem to możesz oszacować na podstawie już lat kiedy to publicznie pokazuje grę) że jego kapitał to z 200-250 baniek
kontra
"no są inni tylko nie pokazują"

Psy istnieją
Kontra
No czupakabra na pewno gdzieś jest tylko się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lomoijj: wypisujesz swoje wysrywy na tagu po którym bym się czegoś innego spodziewał i dlatego piszę byś poszedł gdzie indziej lub założył tag. Ale rozumiem, że możesz mieć trudności ze zrozumieniem xD
Coś jeszcze poszczekasz polaczku zakompleksiony?
-gra ktoś grubiej w Polsce niż Zaorski?

-Oczywiście, ale nie każdy lata z siusiakiem po necie i mediach


@Lomoijj: nie każdy potrzebuje robićzasięgi i rozpoznawalność by budować Cheopsa dla frajerów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.