Wpis z mikrobloga

W sumie beka z Zibiego "best I can do is Siwy Bajerant" Bońka (i rekina biznesu Sawickiego) który pomimo tego, że pół życia spędził we Włoszech, niby ma zajebiste kontakty, bo wiadomo wielki piłkarz i wiceprezydent UEFA, a przez tyle lat nie był w stanie załatwić nawet przyzwoitego włoskiego trenera tylko jakiegoś Sousę którego życiowym sukcesem było piąte miejsce z Fiorentiną i bycie śliskim typem. Tymczasem wyśmiewany Czarek "podlasie dream" Kulesza który chciałby umić po angielsku, a na konferencjach wygląda jakby potrzebował karetki załatwia typa z lepszym CV niż Beenhakker, który wygrał ME z Portugalią i przez 8 lat prowadził CR i jeszcze mu każe mieszkać w Polsce, słuchać disco polo i jeździć co tydzień po kartofliskach oglądać ekstraklasę xD

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #pilkanozna
  • 36
@jacas
A widziałeś ile zarobi Santos, a ile dostawał Sousa? A i tak mejweni się oburzali, że za drogo ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz to Kulesza sobie mógł przebierac w ofertach, bo dostał rządową kasę w zamian za ściągnięcie ciężaru afery premiowej z Morawieckiego
@ekjrwhrkjew: czego Benhauer, a Engels już nie? Janas też miał statsy lepsze od Benhauera, więc albo 4 się nie okazało kompromitacją albo tylko Nawałka moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Santos też może wszystko przegrać, ale chodzi o to, że jego kandydatura się broni (tak jak zresztą Benhauera) w przeciwieństwie do Brzęczka, Sousy i Michniewicza.
Tymczasem wyśmiewany Czarek "podlasie dream" Kulesza który chciałby umić po angielsku, a na konferencjach wygląda jakby potrzebował karetki załatwia typa z lepszym CV niż Beenhakker, który wygrał ME z Portugalią i przez 8 lat prowadził CR i jeszcze mu każe mieszkać w Polsce, słuchać disco polo i jeździć co tydzień po kartofliskach oglądać ekstraklasę xD


@jacas: no właśnie się zastanawiam gdzie jest haczyk, bo do końca byłem przekonany, że te gadanie
@prismo

Przecież dodałem, że Beenhakker już tam wstawiłem na siłę, udało mu się historycznie awansować na Euro niech ma. Średnia punktowa to mnie tak średnio obchodzi bo gdyby za Brzeczka nie było ligi narodów to on miałby najwyższą pewnie i co w związku z tym?

No i przede wszystkim gdzie ja napisałem, że kandydatura Santosa się nie broni? Napisałem tylko, że Kulesza go zatrudnił bo ten był wolny i nikt inny go
Jak byl zatrudniany Brzęczek czy Sousa to był wtedy akurat jakiś wolny trener który ma w CV mistrza Europy i jest w zasięgu PZPN? No może ten Niemiec jedynie, on miał bogate CV ale ciężko powiedzieć czy to by miało sens


@ekjrwhrkjew: No widzisz. Problem w tym, że Brzęczek nawet na polskim podwórku nie był jakimś topowym wyborem xD
Tak samo do przyjścia Michniewicza zupełnie inaczej bym podchodził jakby go wzięli
@jacas Boniek ma świetne kontakty Gdyby chciał to miałby kogoś z topu. On podjął decyzję, że nie da selekcjonerowi 2.5 mln euro rocznie. Nawet miliona nie chciał dać. Szukał kogoś w widełkach cenowych które uważał za słuszne. Być może dzięki jego polityce finansowej stać nas teraz na płacenie takich kwot.
Osobiście uważam, że nie warto płacić aż tyle
@jacas: beka to z narodu polskiego ktory ciagle wierzy ze ten ktory powinien #!$%@? tych cwokow kijem po plecach zeby lepiej grali zrobi z tego dziadostwa druzyne. nie chca grac to nie graja, jak nie umie biegac i nie ma motywacji to co ten stary dziad zrobi?

jedyne co by ich zmotywowalo to zabranie wszystkich im pieniazkow i tortury - niech im dziadek daje werters oryginal XD moze z dobroci serca
twardy_kij - @jacas: beka to z narodu polskiego ktory ciagle wierzy ze ten ktory powi...
@ekjrwhrkjew: Boniek miał do wyboru De Biasi, Prandellego... Giaompolo też się raz pojawił jako możliwy kandydat... Nazwiska średnie, ale z potencjałem. Odpowiednicy Renerda którym się wykopki zachwycały.

De Biasi był zdecydowanie lepszym kandydatem od Sousy, zwłaszcza że nędzną Albanią zdołał się zakwalifikować do Euro mając w grupie Portugalię, Danię, Serbię i Armenię. Czyli jedną drużynę na zbliżonym poziomie i trzy dużo mocniejsze, a jednak zdołał osiągnąć trzecie miejsce. A o nim