Wpis z mikrobloga

Jaki materac poleca mirko? Szukam czegoś dla par 160x200. Różnica wagi ok 30 kg - 80/50. Problem w tym ze ja jestem fanem twardych materacy bo często mnie bolą plecy od siedzenia w biurze a żona uwielbia miękkie, aż się w nich zapadnie ;) ktoś coś poradzi?
#materac #materace #kregoslup #domy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Sosabowski
Jeśli nie dwa osobne materace, to są materace partnerskie - jedna połówka jest o średniej twardości H2, druga twarda H3. Dużo zależy od budżetu - w droższych jakościowych materacach masz pianki wysokiej gęstości, które będą odpowiednio twarde dla ciebie jaki i komfortowe dla partnerki. Takim materacem jest np. dość pupularny Mollyflex Argento Therapy - jest on w zasadzie bardzo twardy ale będzie komfortowy również dla osób o niższej wadze.
Ale generalnie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Milano: Dzięki za merytoryczną odpowiedź. A jak oceniasz produkty Hiding? Można je wyrwać na fajnych promocjach teraz. Co będzie opytamlne cenowo? Step się do czegoś nadaje? Czy lepiej Falmengo albo całkiem uzbierać na Melody? (Nie znam się zupełnie więc moze to głupie pytanie ;) )
  • Odpowiedz
@Sosabowski: Hilding jest ok ale pod warunkiem że kupujesz ich materac, a nie materac robiony przez Hildinga dla sieciówek. Hilding ma ładne wizualnie materace, długoletni okres gwarancji i mają bardzo dobry marketing ;)
Step to ich najtańszy/budżetowy materac, dość miękki. Flamenco to już średnia półka - jedna strona średnio-twarda, druga trochę twardsza. Natomiast Melody jest dość twardy jak na lateksowy materac i na waszym miejscu, przy sporej różnicy w wadze, celowałbym
  • Odpowiedz