Wpis z mikrobloga

Uruchomiłem zrzutkę na płatną promocję filmu #egzorcyzmypolskie Każda wpłacona złotówka idzie bezpośrednio na GoogleAds. Zaprzyjaźniony marketingowiec poprowadzi ją, nie pobierając żadnych opłat ani prowizji za swoje usługi.

link do zrzutki: https://zrzutka.pl/r4csp4

Targetujemy na młode, religijne kobiety - najbardziej narażone na tę formę przemocy. Pamiętaj, że nie ma zbyt małej kwoty do wpłaty. Nawet ułamek grosza pomaga dotrzeć nam do kolejnej osoby.

Konieczność przeprowadzenia płatnej promocji wynika po części z przemilczenia tematu przez media katolickie, które teoretycznie powinny być nim najbardziej zainteresowane.

Cały film jest dostępny na stronie: https://egzorcyzmypolskie.pl/
Pobierz pkostowski - Uruchomiłem zrzutkę na płatną promocję filmu #egzorcyzmypolskie Każda wp...
źródło: egzorcyzmy_polskie_irena
  • 10
@pkostowski: Osobiście to wolałbym abyś zorganizował zrzutkę na pomoc prawną i psychologiczną dla pani "Ireny". Jesteście w kontakcie? Jak obecnie sobie radzi bohaterka twojego reportażu?
@Tryt_on: Irena jest pod opieką psychologa opłaconego przez jedną z fundacji. Odnośnie pomocy prawnej to bardziej skomplikowane. Mogę powiedzieć, że sprawdzony prawnik czyta akta sprawy. Zależnie od tego, co powie, będziemy planować dalsze kroki.
@pkostowski: Jasne za język cię już nie ciągnę.
Zrzutka jest na wykopie prawie niewidoczna. Dodaj tyle tagów ile możesz, albo zrób znalezisko. Wywaliło prawie wszystkie osoby z tagu po "ulepszeniu" portalu.
@pkostowski:

Targetujemy na młode, religijne kobiety - najbardziej narażone na tę formę przemocy.


Przecież o molestowaniach chłopców też bardzo często się słyszy, a nawet o gorszych rzeczach. Nie rozumiem takiego podejścia, żeby "wybierać" tylko konkretne ofiary.
@Tryt_on: Wykop po aktuapizacji nie działa. Wycięło mi ponad 700 obserwujących i wszystkie wiadomości prywatne z tego roku. Pisałem maile do moderacji - brak reakcji. Powiadomienia chyba i tak nie działają, więc nie na znaczenia, czy ktoś obserwuje.

@Kamilo67 Wszystko wskazuje na to, że ofiarami egzorcystów są głównie młode kobiety. Chłopcy z kolei częściej padają ofiarami pedofilii klerykalnej.

Możliwe, że target reklam wymaga przemyślenia. Biorac pod uwagę, że cel zbiórki udało
@pkostowski: Masz gościu swoje 5 min. Szkoda tylko, że budowane na NIEPRAWDZIE. Należę do parafii o której mowa. Ten film zawiera masę nieprawdy, pomówień i oszczerstw. Dobrze o tym wiesz, ale szambo się wylało. Osiągnałeś swój cel - kolejny niesprawiedliwy atak na Kościół, szczególnie na jednego z kapłanów. Święci ludzie Kościoła też byli prześladowani przez takich jak Ty. Pan Jezus był prześladowany niesprawiedliwie. Pomyśl o tym. Szkoda tylko Ciebie i bohaterki