Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że Ruda jest tam z czyjegoś polecenia i ma za zadanie robić dymy. Nie dość, że jest siostrą dosyć rozpoznawalnej dziewczyny, to nie raz już sama w programie powiedziała coś typu "mają być dymy... w końcu po to tutaj jestem. W końcu się coś dzieje" itp.
#farma
  • 19
@Truska1: To nie są siostry, spotkały się bo ludzie pisały do nich że są podobne. Ktoś pisał wcześniej że wystąpiła raz w jakimś programie i tańczyła przed kimś ale więcej nie wiem. Co nie zmienia faktu że robi im 90% ruchu w ich socialach, to nic że same negatywne komentarze ale robi.
@Tox1c: cały czas piszą, że siostry... I to pod kilkoma postawami widziałam. No ale mogę się mylić. Nie mniej, ważne to, że możliwe jest, że zna kogoś równie, z produkcji i jest tam pod ich dyktando, żeby była oglądalność.
@czarna_olewka: Dokładnie. Odkąd oglądam te moje guilty pleasure to coraz mocniej wyczuwam podstawione w tych programach osoby. Ciągłe faworyzowanie, mimo, że są toxic to daleko zachodzą, czasem widać w nich, że mają wywalone, bo wiedzą, że i tak zostaną.
P.s. skąd info, że ma więcej lat?
@Chabababa: Jak to laski maja w zwyczaju mówić o sobie siostry, pod obojętnie którym zdjęciem pełno komentarzy "Czy jesteście naprawdę siostrami" i pisała że nie. Ale tak jak mówisz, nieważne. Chociaż ja uważam, że nie ma opcji żeby były w jakiś sposób "sterowane" albo nakierowywane żeby robić dymy, ale po prostu wybrali takie osoby w konkretnym zamiarze.
Powiem więcej, oglądałem parę takich programów łącznie z tym że powiedzmy znałem uczestnika poprzedniej
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tox1c: no to ja mam całkiem inne spostrzeżenia. Nie wierzę w to, że w tych programach nie ma ani jednej osoby wśród uczestników, która jakkolwiek próbuje ich nakierować na takie a nie inne zachowanie. Tak samo nie wierzę, że jakakolwiek produkcja pozwoliłaby na to, żeby program "robił się sam" i że nie daliby żadnej wtyki. A w Rudej widać to aż za... Po jej tekstach, o których wspomniałam wyżej. Także byłabym