Wpis z mikrobloga

@psiversum: Dziękujemy ale na razie długa droga przed nami trzeba to uzupełnić o techniki :)
Problem w tym, że zaczynam powątpiewać w ten projekt bo przecież jest strona DL'a jest Lucid Wikia (polska też chociaż skromniejsza) więc czy nasz wysiłek nie idzie na marne? Ale i tak dzięki za słowa wsparcia :)
@billuscher: Moim zdaniem na tym polega ten prawdziwy Internet, czyli sieć naszych zainteresowań i pasji - miejsce wielu prywatnych stron na dokładnie ten sam temat. Uważam, że Wasz projekt jest wart wysiłków.

Dziś mamy Internet przejęty przez korporacje, w którym jest coraz mniej miejsca dla nas, bo sukcesywnie jesteśmy wycinani. Społeczność LD to grono, które nie potrzebuje wyszukiwarek i korporacji, bo podajemy sobie linki, jak na pchlim targu. Warto, więc, by
@psiversum: W sumie bardziej chodzi o to czy po prostu nie lepiej dać adresy stron gdzie ludzie bardziej obeznani wytłumaczą o co cho, żeby nie marnować ich czasu na jakieś tłumaczone rzeczy albo polecić im książkę ETWoLD tam jest wszystko czego potrzebują
@billuscher: Ja o blogu nie pisałem. Nic nie stoi na przeszkodzie połączyć stronę osobistą z kompendium. Nie musisz wtedy n-ty raz pisać tego samego. Możesz wyciągać najlepsze rzeczy, opisywać zwięźle i praktycznie, samemu będąc motywacją i przykładem. Przy okazji możesz linkować do zewnętrznych stron.

Z drugiej strony, nie wiem czy warto polegać na zewnętrznych stronach, z którymi nie jest się jakoś powiązanym. Każda strona może pewnego dnia zniknąć z sieci. Nawet
@psiversum: w sumie racja, na razie piszę artykuły na hejto bo tam się łatwiej pisze, wordpress to fajna rzecz ale trzeba te wszystkie techniki tłumaczyć ;)
Dzięki za propozycję chociaż nie wiem co mógłbym pisać na osobistej jestem dość monotonną osobą :P