Wpis z mikrobloga

Szukam nowego smartfona do 1k i ze względu na moją sympatię do #motorola (czyściutki system, gesty) i antypatię do xiaomi (przede wszystkim miui...) zdecydowałem się skupić na motkach. Pytanie tylko którą najlepiej w tym przedziale cenowym wybrać. Modeli mają nasrane tyle, że ciężko się połapać.
Brać G52 czy mają coś lepszego?

Przesiadka będzie z rozlatującego się huawei p20.

#smartfon #smartfony #mobile
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@gien:
Właśnie widziałem ale wolałbym chyba coś lekko tańszego nawet jeśli będzie gorsze. I może bez takich akrobacji z zamawianiem do pośrednika.
  • Odpowiedz
  • 0
@gien:
Najchętniej brałbym motorolę edge 30 neo bo jest nieco mniejsza niż typowa współczesna paletka - właśnie mniej więcej jak mój #!$%@? p20. Ale poniżej 1.5k ciężko znaleźć nawet w promkach.
  • Odpowiedz
@gien: Mam ten model z amazon.it. Dałem jakiś czas temu 1520 za 8/256 z whd. Ogólnie jestem nawet zadowolony, ale co nieco mi nie pasuje. To do czego można się przyczepić to powolne aktualizacje i drobne błędy aplikacji/systemu. Mamy koniec stycznia, androida 13 jeszcze nie ma, a łatka od google jest listopadowa. Z błędów to zauważyłem problem z aparatem. Mianowicie jak się w aplikacji wiadomości chce zrobić zdjęcie i komuś szybko
  • Odpowiedz