Wpis z mikrobloga

hurr, jak to polisman zakazuje mi kupić wódeczkie w śrotku nocy, a jak będę wracał zmenczony z roboty i ochota na drinka najdzie to co mam zrobić reeee

nic tak p0laka nie rozjusza jak perspektywa braku możliwości zakupu wódy o dowolnej porze dnia i nocy xD
@advert: To może idźmy krok dalej i zakażmy na zawsze sprzedaży alkoholu,papierosów,samochodów bo też zabijają czy noży i żyjmy tak jak ktoś mądry nam nakazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amir7: już tak próbowano - całkowita prohibicja nie zdała egzaminu, więc NIKT jej nie postuluje.
natomiast zakaz sprzedaży alko w nocy zdał egzamin tam, gdzie obowiązuje, w związku z czym dlaczego miałby nie sprawdzić się w Wwie?
@advert: Nie mówię że statystki by się nie polepszyły ale każdy powinien mieć opcje wyboru, jak już to większe wyroki dla osób które cos zrobią, bo taki pan Stasio będzie chciał po pracy wypić dwa piwka o 24 a tu ktoś z góry mu zakazuje, i też jeśli coś takiego miało by być wprowadzone to według mnie w całym kraju a nie w miastach, chłopaki znajdą sobie kierowcę czy ubera i
Nie mówię że statystki by się nie polepszyły ale każdy powinien mieć opcje wyboru

XDDD "nie mówię że jakby zakazać przejeżdżania na czerwonym świetle to statystyki by się nie polepszyły ale każdy powinien mieć opcje wyboru".

pośmiałbym się jeszcze z tych argumentów na poziomie młodego korwinisty ale #!$%@? mnie nowy wykop więc sobie odpuszczę dalszą pisaninę, elo