Wpis z mikrobloga

#bitcoin #inwestycje #gielda Nie wiem jak wy, ale ja patrząc na to co dzieje się na świecie, na przyspieszone tempo działań nad CBDC, na to co robią panowie z Davos i co planują to coraz bardziej jestem przekonany do tego, że Bitcoin z roli: zabawki dla geeków poprzez spekulacyjną zabawkę dla mas dąży do roli cyfrowego złota będącego walutą rezerwową z ogromną wartością. Jeżeli tak się stanie to obecna cena jest tak okazyjna, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Póki co pakuję w BTC co tylko mam z PLN i myślę jeszcze, których akcji się pozbyć i zamienić na BTC. Być może sprzedam nawet jedną ze swoich działek w tym celu, jeżeli znajdzie się jeszcze klient w dobrej cenie przy obecnych stopach procentowych.
  • 8
@YoureGoingDown: Zgadza się. Lecz kij ma dwa końce. Co jeśli globaliści uznają bitcoina za zagrożenie i wprowadzą najprzeróżniejsze działania na skalę światową by się go całkowicie pozbyć, by też nie robić konkurencji dla CBDC. Bitcoin nie za bardzo idzie w parze z zamordyzmem.
@YoureGoingDown: widze, ze szanowny Pan z tych od "akademi chlopskiego rozumu". Pakuj sie po jajca w BTC, sprzedaj hektary pod miastem i rezydencje, zeby miec wiecej plynnych srodkow. Zawolaj mnie za pol roku, jak juz zainwestujesz kieszonkowe od rodzicow w Bitcoina i zobaczymy czy cos ci zostalo na paczke czipsow i gumy do zucia.
@Bubulbulator: czym bardziej będą chcieli sankcjonować używanie bitcoina tym silniejszy będzie opór, a tym samym większa wartość bitcoina jako waluty niezależnej od jakiegokolwiek państwa. Dlatego będą obniżać wartość bitcoina przez promowanie CBDC, a btc będą legalizować w takim stopniu aby służby mogły śledzić jego użytkowników i przejmować ich btc.
niezależnej od jakiegokolwiek państwa


@MilionoweMultikonto: Przypomnę tylko, że rzeczywistość nie odpowiada tej tezie: https://www.statista.com/statistics/1200477/bitcoin-mining-by-country/ oraz https://www.forbes.com/sites/anthonytellez/2021/08/19/blackrock-joins-fidelity-and-vanguard-as-a-bitcoin-mining-investor/ . USA kontrolują >37% hashrate, a Vanguard, BlackRock itp mają spore udziały w amerykańskich spółkach kopiących BTC (sprawdź MARA, CORZ, RIOT, HIVE itp). Wystarczy że mają 51% i jeden podpis Bidena i sieć przestanie przetwarzać wasze transakcje. Na razie pozwalają wam używać bitcoina, bo im się opłaci utrzymywać dobry PR z ludźmi i sprzedawać
gysnde - > niezależnej od jakiegokolwiek państwa

@MilionoweMultikonto: Przypomnę tyl...

źródło: Screenshot 2023-01-23 at 12.50.09 PM

Pobierz