Wpis z mikrobloga

Popsuli coś u mnie, nie ma żadnych wpisów z tagu, dodanie kategorii nic nie daje, ręczne wyszukanie tagu #raportzpanstwasrodka też nic nie daje, do obserwowanych wejść nie mogę bo błąd serwera, są tylko artykuły, wczoraj jeszcze działało normalnie, jedynie jak mogę tag przeglądać to będąc niezalogowanym także jak tego nie naprawią to trzeba będzie dać sobie spokój z wykopem bo w sumie jestem tu dla tagu, ale jeśli nic się nie wyświetla to bez sensu tu siedzieć.
Na kompie ta sama sprawa jest.
#raportzpanstwasrodka #wykop20
Pobierz dizel81 - Popsuli coś u mnie, nie ma żadnych wpisów z tagu, dodanie kategorii nic nie...
źródło: temp_file.png1610003223849488988
  • 14
@dizel81: U mnie tak było wczoraj. Też nic nie mogłem przeczytać ani się zalogować.
Ja tego nie rozumiem.
Czyżby sasin się wziął za ten portal ?
Było super, była apka na IOS, wszystko działało, to pieprzą, że pod pozorem lepszej jakości i szybszej komunikacji zmienili na coś takiego.
Ja też jestem tylko tutaj dla tego tagu ale coraz częściej zaglądam na Redit.
@dizel81: Na #hejto też nie lepiej. Strona nie daje sobie rady z napływem użytkowników – wiele osób ma różnorakie problemy. Zarówno na komputerze jak i telefonie są ciągle jakieś błędy, np. też nie wyświetlało mi wpisów. Nieustannie mam problemy z zalogowaniem, a jak już się zaloguję to po odświeżeniu strony jestem wylogowany i tak samo za każdym otwarciem Hejto muszę się logować. Dopóki nie rozwiążą tych problemów to Hejto nie jest
Pobierz pelt - @dizel81: Na #hejto też nie lepiej. Strona nie daje sobie rady z napływem użyt...
źródło: hejto