Wpis z mikrobloga

##!$%@? Mirki, pamiętajcie! Jak macie wenę, bez znaczenia gdzie i o której, wykorzystujcie to od razu! Przed pójściem spać miałem doskonały pomysł na napisanie pewnego maila (prywatne sprawy, ale ważne), mocne argumenty, dobrą gadkę, ale wszystko wydawało mi się tak oczywiste, że wstanę i przeleję to wszystko na klwiaturę i będzie super. Ni #!$%@?. Siadłem i blokada, nie pamiętam zupełnie jakie miałem pomysły, zupełnie nic. Tak więc pamiętajcie: jak coś wam przyjdzie do głowy, od razu to róbcie, bo potem nic z tego nie będzie! Teraz pozostają tylko #gorzkiezale i ciężkie myślenie, zamiast uczyć się na koło... ;_;

#oswiadczenie #dobrarada #wujekmajasradzi
  • 5
  • Odpowiedz
@majas: Nie mam tabletu, a na telefonie nie chce mi się zapisywać (chociaż czasem to robię), bo jak myśl bardziej złożona, to zbyt długo się schodzi i niewygodnie. Notatnik, to jest to, będę jak Oldschoolowy Joe od Urbańskiej!

No a Ty po prostu wyrób sobie nawyk używania sprzętu do pożytecznych rzeczy ;>
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: Otóż to :) Wiele nawyków potrzebuję wyrobić, ale niestety tego nie robię. Ale od czegoś trzeba zacząć :) A notatnik też fajna sprawa. W sumie to też zawsze chciałem mieć jakiś fajny, typu moleskine czy coś, ale własnie nie potrafię tego używać, i po zapisaniu 5 stron zaczynam zapominać go zabierać ze sobą i tyle z pisania :)
  • Odpowiedz