Wpis z mikrobloga

#pokazmotocykl #motocykle

Cóż, rekord sprzedaży motocykla pobity. Zwykle zajmowało to parę dni, Obydwa Zippy Trackery w 1 dzień , Zipp Scrambler poszedł w 3 dni, Kawasaki KLE i Dl650 w max tydzień, a Romet ADV400 w....1h po wystawieniu. Co lepsze kupił go mireczek ale przez grupę na FB (może się ujawni) . To tyle jeśli chodzi o rynek zbytu motocykli chińskich. Ostatnia fotka,bardzo udanego sprzętu. Co przyniesie przyszłość to się okaże. Jestem napalony tym razem na nówkę CF Moto clx700 Heritage, lub Benelli Leoncino Trail.
Kick_Ass - #pokazmotocykl #motocykle

Cóż, rekord sprzedaży motocykla pobity. Zwykle ...

źródło: temp_file.png8146165664343359619

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@Kick_Ass Dzięki za udaną transakcję. Nigdy nie kupowałem sprzętu w takiej atmosferze, niby od obcego a jak od dobrego znajomego. Na pewno będzie służył ale musi mnie nauczyć jeździć w terenie więc nie będzie miał lekko ( ͡º ͜ʖ͡º). Aaa i zapomniałem na żywo więc napiszę tutaj, usuń konto ( )
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: No ja jestem bardzo ciekaw opinii i wrażeń, jak kupisz Benelli, lub CF. Koniecznie wołaj.

Rometa 125 sprzedałem na drugi dzień od wystawienia i za bardzo nawet targów nie było. Chińskie sprzęty idą na pniu.

@Kuork Zamontuj dodatkowe gmole może? Fajne UFO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuork: zasadniczo nie ma objawów. Proponuję kupić sobie nakrętkę do wlewu oleju z termometrem. Jak byś mierzył kiedyś pirometrem temperaturę cylindra na styku z głowicą to fachowe pisma twierdzą że 140C to nie problem. Ja wiem że przy dobrym silniku 180C to nie problem ale to już firma bezpieczna temperatura.
OBJAWY PRZY OLEJU MOTUL 5100 gdy olej osiągnie bardzo wysoką temperaturę podczas zmiany biegów jest takie odczucie jak by nagle oleju
  • Odpowiedz
@mikeeho: Kurde to jak ja musiałem na fazerku wyglądać? No trudno to muszę sprzedać bo się wstyd na dzielni pokazywać (,)
  • Odpowiedz