Wpis z mikrobloga

Powracam z bana po tym jaj skrytykowałem działalność tych, Której Nazwy Nie Wolno Wymawiać i po zapytaniu pewnej dziewczyny z pola, na którym rośnie dana roślina kiedy powtórka Tego, o którym też Nie Wolno wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i ban na trzy mies zaliczyłem, co do nowego wyglądu. Wyglada gorzej niż przedtem, bo się wolniej strona ładuje xD i nic tu nie działa, czyli można było sie takiego efektu po wykopie spodziewac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ChwilowaZielonka

#heheszki #nowywykop #oswiadczenie #gownowpis
  • 15
@ChwilowaZielonka: Mi telewizor się #!$%@?ł chyba, albo dekoder nie wiem. Dekoder nie znajduje wszystkich kanałów. Mam tylko polsat, TV republike, TOV, TVs i tyle, nie znajduje kompletnie TVN, TVP TVpuls i reszty + do tego strasznie pikseluje obraz, że nie da sie oglądać. Nie wiem czy to wina telewizora czy dekodera. TV marki skymaster, a dekoder emmerson t151he
@userrrr: nie do końca ludzie na takie wydarzenia wracają np na władcy pierscieni była podobna ilość wplusów i wczoraj na nocnych skokach w sapporo o 2 w nocy problem w tym ze ja nigdy nie wiem kiedy jest pierwsza czesc i dopiero z wykopu z gorących się dowiaduje ze leciała i nastawiam powiadomienie :D ludzie wrócą bo tak oglądamy od lat :D
@ChwilowaZielonka: No to przerzuć się na TVN i będziesz na bieżąco z ich "repertuarem"
( ͡ ͜ʖ ͡) a mi telewizor nie działa czy tam dekoder już glupi jestem, znajduje mi tylko cztery kanały, nawet TVP nie mam, a za to mam TVrepublike która nie powinna dzialać, bo normalnie ten kanal nie jest osiągalny w Polsce i chyba tylko gdzieś w ok Wrocławia i to tez