Wpis z mikrobloga

Druga próba nawiązania merytorycznej dyskusji z osobami odpowiedzialnymi za wykop ZNALEZISKO Pierwszy wpis mimo, że wszedł na główną został, źle zinterpretowany jako prośba o zwykłe AMA z Michałem Białkiem -> LINK sama treść wpisu jest niedostępna natomiast nie było tam nic złego, sam @m__b podziękował za wpis i stwierdził, że jest w nim dużo racji. Uważam, że zawsze warto próbować dialogu dlatego ta nowa prośba.
#wykop20 #wykop #nowywykop #gruparatowaniapoziomu
rysiul86 - Druga próba nawiązania merytorycznej dyskusji z osobami odpowiedzialnymi z...

źródło: obraz_2023-01-21_222853987

Pobierz
  • 10
Tak na szybko puki pamiętam:
Jak dostanę powiadomienie, że ktoś mi odpisał komentarz, a jest tam 3-4 strony postów to nie chce mnie przenieść do odpowiedniej strony->odpowiedniego wątku i przeglądarka nie ustawia mnie na odpowiedniej odpowiedzi. Nie chce mi się przewijać i szukać po stronach gdzie jest odpowiedz.
@rysiul86: Wydaje mi sie, że Michał boi się takiej konfrontacji. I zupełnie mu się nie dziwię - czeka go tona hejtu, konstruktywnej krytyki, hejtu pod postacią konstruktywnej krytyki i konstruktywnej krytyki w mocno hejterskim tonie. Jeśli przyzna, że #!$%@?ł - zostanie mu to wyciągnięte i wałkowane na screenach. Jeśli nie przyzna - zostanie mu to wyciągnięte i wałkowane w postach. Na zaczepki nie da się konstruktywnie odpowiedzieć. Jeśli społeczność stwierdzi, że
  • 0
@Rzuku: Zgadzam się, że nie ma idealnego wyjścia i drogi usłanej różami, ale sami na to zapracowali... Długoterminowo przekonanie do siebie społeczności nawet kosztem własne ego uważam, że jest lepsze dla wszystkich. Każdy umie zarządzać jak jest ok dopiero w czasach kryzysu oddziela się chłopców od mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy z jakiej gliny jest Michał zbudowany.