Wpis z mikrobloga

Niesamowity ten Avatar w IMAX 3D. Krajobrazy, efekty i postacie, ostre i szczegółowe - jak na wyciągnięcie dłoni. Coś niesamowitego! Nigdy wcześniej nie byłem w 3D, IMAX. Można się poczuć jak w środku akcji. Pierwszy raz mam ochotę iść ponownie do kina na film. Brakowało mi tylko trochę dłuższych ujęć na krajobrazy, fabuła coś się nie kleiła i początek filmu dziwnie zmontowany, ale ogólnie historia w porządku. Czekam na 3 część. Polecam wszystkim wybrać się do kina, póki jeszcze jest taka możliwość!! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#avatar #cinemacity #kino
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dodekc90: Akurat 3D według mojej oceny nie robi szału. Nie czułem głębi obrazu abym chciał rękę wyciągać w stronę ekranu. Przez ostanie 3 lata ze 12 filmów 3D widziałem w tym parę w IMAX. Były lepsze w 3D.
  • Odpowiedz
  • 1
@WuDwaKa: To Twoim zdaniem jaki film był najlepszy pod względem wizualnym na przestrzeni tych 3 lat?

Cameron mówił, że A2 to będzie przełom. Może chodziło mu w takim razie o to, że stworzył we współpracy ze Sony kamery nagrywające pod wodą i te ujęcia pod wodą były faktycznie pod wodą.. i tylko tyle
  • Odpowiedz
@Dodekc90: Diuna, Free Guy, Wyprawa do dżungli, Doktor Strange: w multiwersum obłędu były ciut lepsze. A co do przełomu to żadnego nie odczuwałem względem Avatara jedynki. 50% fabuły to jak w jedynce było ze zmianą scenerii wydarzeń. No ale ja już trochę tych 3D obejrzałem i dla kogoś kto pierwszy raz to ogląda to na pewno będzie robiło łał. A2 obejrzałem 2 razy w 3D, Drugie 3D było w wersji
  • Odpowiedz